Post Featured Image

Близько 1,3 мільйона гривень буде виділено на євроінтеграційні грантові проекти

У жовтні розпочинається грантовий конкурс на реалізацію проектів з висвітлення тематики євроінтеграції для учасників проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа».

Перед початком конкурсу в Києві відбувся тренінг, під час якого представники медіа отримали практичні рекомендації щодо підготовки заявок. Участь у ньому взяли близько 30 редакторів, журналістів та фінансових менеджерів ЗМІ, що беруть участь у проекті. У тому числі - спів-редакторка сайту "Тусовка", координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич.Учасникам тренінгу розповіли про складові частини грантової заявки, її критерії, побажання до контенту, а також роз’яснили питання, пов'язані з підготовкою бюджету грантового проекту. Організатори, зокрема, підкреслили, що пріоритетними темами проектів є ті, які напряму пов’язані з реалізацією Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Утім, тематика може покривати й питання, дотичні до асоціації та важливі для європейської інтеграції України в цілому.

Загалом, переможці конкурсу отримають суму, еквівалентну 50 тисячам доларів (на сьогодні це близько 1,3 млн. гривень). Важливими критеріями відбору переможців будуть інноваційність, креативність та оригінальність ідеї.  Основним завданням грантового конкурсу є сприяння та допомога регіональним журналістам в створенні якісного контенту на теми, повязані з євроінтеграцію України. Крім того, цей компонент важливий для досягення головної мети проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна – ЄС в українських медіа»: підвищення спроможності ЗМІ та журналістів у висвітленні тематики асоціації з ЄС, інших аспектів відносин з Євросоюзом та євроінтеграції в цілому.Другий етап проекту «Точне відображення угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» втілює польський Фонд міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева».

Проект реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що у свою чергу фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Додаткову інформацію можна отримати у координаторів проекту: 
Ізабелли Хруслінської, польський Фонд міжнародної солідарності, e-mail: izabella.chruslinska@solidarityfund.pl

Наталії Руденко, Інтерньюз-Україна, за телефоном: 093 567 00 85, e-mail: nrudenko@internews.ua

Андрія Нечипорука, Товариство Лева, за телефоном: 067 673 38 33, e-mail: anechyporuk@gmail.com

4 comments (Add your own)

1. wrote:
Thanks for sharing such a fastidious opinion, post is good, thats why i have read it entirely

June 4, 2019 @ 21:29

2. wrote:
Hi there, I enjoy reading all of your article. I wanted to write a little comment to support you.

July 1, 2019 @ 21:29

3. wrote:
Hi there to every single one, it's really a good for me to pay a quick visit
this website, it includes precious Information.

July 16, 2019 @ 21:29

4. wrote:
bookmarked!!, I love your web site!

September 7, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.