Post Featured Image

На Кіровоградщині стане більше блогерів і блогерок

Два з половиною десятки жінок, які мають натхення створити блоги, зустрілися днями у центрі Mama Cares, де їм провели тренінг координатор Прес-клубу Вікторія Талашкевич, засновник мережі освітніх кемпів «Чистий простір» Ірина Ткаченко, а також керівник громадської організації "Турбота" і тренер проекту Андрій Флоренко.

Тренінг пройшов у рамках Програми по захисту прав внутрішньо переміщених жінок «CommUNITY», яку розпочала у 2017-му році «Фундація Прав Людини» за фінансової підтримки Фонду Чорноморського співробітництва (Black Sea Trust for Regional Cooperation). У рамках програми у мережі Facebook створено Платформу для блогерів commUNITy, а також запроваджено хештег #UHRF_commUNITY

- Ми плануємо суттєво посилити професіоналізм лідерів жіночих організацій, особливо у сільській місцевості, у таких сферах, як онлайн правозахист, а також - розвиток блогерства для запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів, - обіцяє керівник Фундації Прав Людини Євгеній Фомін.

У лютому Фундація провела Школу на базі Тренінгового центру «Mama Cares» для представниць чотирьох областей та міста Києва. А у місті Кропивницький найближчим часом (4-5 березня) відбудеться навчальний семінар для всіх, кому цікаво стати блогером \ блогеркою, а також спільна робота, щоб посилити рівень професіоналізму жінок у таких важливих сферах, як он-лайн правозахист через розвиток навичок блогерства.

Автор фото - Марина Кравченко

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.