Event Featured Image

Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні 2014-2016: Презентація результатів

February 12, 2018

У понеділок, 12 лютого 2018 року о 13.00 у Прес-клубі (вул. Соборна, 1а, 3 поверх) відбудеться прес-конференція «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Кіровоградській області».Організатором заходу є ГО «НРО «Прес-клуб реформ».

Під час дослідження експерти проаналізували, наскільки економіка області стала ближчою до Євросоюзу, а також виконання на регіональному рівні плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію на 2014-2017 роки.

Захід проводиться в рамках проекту«Індекс Євроінтеграційного ЕкономічногоПоступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільноїторгівлі з ЄС»,який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з ГО «НРО «Прес-клуб реформ»у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ)«Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Під час заходу будуть представлені результати дослідження розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу за 2014 – 2016 роки в Кіровоградськійобласті.

До участі у заході запрошуються представники регіональних органів влади і самоврядування; представники організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію та впровадження ПВЗВТ; дослідники та науковці у сфері економіки; представники агенцій регіонального розвитку; представники бізнесу; зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти;представники засобів масової інформації.

Контактна інформація: Ольга Гріднєва, тел. 0504716516, olga@gridneva.com