Post Featured Image

Пряникова пошта-2016: Все вдалося!

Півтисячі пряників від Львівська майстерня пряників "Юрашки" та стільки ж листів із міста Харків, а також із Донецької та Київської областей приїхало у місто Кропивницький в рамках акції "Пряникова пошта" Напередодні Дня Святого Миколая координатор Прес-клубу Вікторія Талашкевич буде передавати солодощі та листи діткам-учасникам акції по всій області.


Цього року Кіровоградщина вперше брала участь в акції, але відразу понад 500 листів із міста Кропивницького, Добровеличківського, Новоукраїнського, а також Петрівського і Кіровоградського районів написали школярі і дошкільнята своїм друзям у різних областях України! Також окремо збирали листи у Знам'янці активісти на чолі зі Світланою Бабаєвою, за що їм велика подяка! Так само як і всім вчителям та керівникам студій, які долучилися до збору листів на Кіровоградщині.

Загалом в Україні в акції взяли участь майже вісім тисяч дітей. Львівська майстерня пряників "Юрашки" спекла 300 кілограмів пряників. Координатори у 13-ти областях відправили і отримали понад 100 кілограмів листів. 

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.