Post Featured Image

Шість проектів за програмою «Активні громадяни» підтримає Британська рада у 2016 році

Приємні новини для початку нового року – Британська рада в Україні розглянула першу частину проектів соціальної дії, поданих зі всієї держави за програмою «Активні громадяни», і вже відібрала ті кращі, які отримають фінансування. На Кіровоградщині партнером програми «Активні громадяни» є Новоукраїнська районна громадська організація «Прес-клуб реформ».
Тренери прес-клубу – Andrey Florenko & Анна Дядечко, – провели восени у місті два навчальних тренінги для майже шести десятків активістів. Під час тренінгів було написано і подано на фінансування 18 проектів соціальної дії.

У результаті розгляду проектів вже відомо, що будуть підтримані шість проектів – це проект «Спортивний майданчик «Твоє майбутне», який подала громадська організація «Українсько-паторіотичне об’єднання «Борець» Eugene Skirda, проект «Прогулянки старим Єлисаветом», що його створив Дмитрий Таращук , проект «Здорове харчування – цікаве спілкування!» від дитячої громадської організації «Екологічні детективи» із Новоукраїнки Lyudmyla Talashkevych, тренінгова програма з телевізійної журналістики для студентської молоді «Media-кузня» від Вікторія Салогуб , проект «Видимий - значить живий!» відОлег Петренко , а також освітня програма з соціального підприємництва для молоді «Open space» від Ірина Ткаченко та Сергій Ткаченко

Британська рада звертає увагу, що деякі з цих проектів ще потребуватимуть доопрацювання, тож більш детальну інформацію про обсяги фінансування можна буде отримати після 11-го січня. Але вже зараз можна сказати, що загальна сума інвестицій, залучених у соціальну сферу області таким чином складе не менше, аніж 70 тисяч гривень.

Проекти, подані кіровоградцями, дуже цікаві. Зокрема, за одним проектом планується створення вуличної тренувального майданчика для дітей та молоді у районі Масляниківка (м. Кіровоград) – на території біля спортивного клубу «Борець». Інший проект спрямований на створення та відновлення інформаційних візитівок (стендів) пам’яток архітектури та містобудування у Кіровограді, які привертають увагу жителів та гостей міста до визначної архітектури, створюють уяву значимості архітектурної автентичності шляхом занурення у минуле, а також суспільного розуміння щодо її збереження.

Третій проект має на меті розробку і впровадження для учнів районної школи курсу уроків із основ здорового харчування, наукової ефективності і крос-культурних аспектів їжі, щоб діти стали справжніми шеф-кухарями та тренерами у приготуванні страв, готовими поділитися своїми знаннями із однолітками. Ще один проект складатиметься із серії тренінгів та майстер-класів із телевізійної журналістики для студентської молоді. Ця програма орієнтована для студентської молоді, яка має зацікавленість працювати в телевізійній журналістиці та розвивати журналістські компетенції.

П’ятий проект спрямований на те, щоб зменшити рівень участі пішоходів у ДТП через проведення інформаційної кампанії про важливість захисту пішоходів Кіровограда у вечірній (темний) час доби та поширення серед школярів, спортсменів, активної молоді і батьківських комітетів світло-відбиваючих наклейок (брелоки,браслети). І шостий проект націлений на створення сучасної освітньо-комунікаційної платформи для поширення культури та практики соціального підприємництва серед молоді Кіровоградщини, активізація підприємницького потенціалу молоді.

У програмі "Тема дня" Вікторія Талашкевич розповідає про проект на Кіровоградщині:


Що зробила громадська організація  «Прес-клуб реформ» як партнер програми  «Активні громадяни» Британської Ради в Україні за квітень 2015 року - лютий 2016 року?


Кількість проведених тренінгів – 5
Кількість презентацій програми – 6
Кількість проектів соціальної дії – 40
Кількість громадян, що пройшли тренінги – 143
Кількість проектів, які підтримала Британська Рада – 10
Сума коштів (грн.), залучених як гранти – 101 840
Кількість фасилітаторів, навчених за програмою – 4

Внесок «Прес-клубу» (грн.) у програму - 10 500 (грошовий внесок у вигляді купівлі продуктів на кава-паузи, канцелярських товарів та компенсації проїзду до Кіровограда учасникам із районів, а також не грошовий внесок у вигляді роботи фасилітаторів, оренди приміщень та техніки для проведення тренінгів і презентацій)

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.