Post Featured Image

На запрошення Представництва ЄС ділились досвідом у Краматорську

20-22 червня 2017 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідала Краматорськ і Слов’янськ з офіційним візитом. У рамках візиту відбулася низка інформаційних заходів, у тому числі - тренінг на тему «Як написати грантову заявку на конкурси ЄС?», який провели координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич та Ірина Стаднійчук, документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні.

Під час тренінгу учасники більше дізналися як отримати грантову підтримку ЄС,  як підготувати успішну грантову заявку, як працює грантове фінансування та які є поточні програми та гранти ЄС, на які можна подати заявку. Детальну презентацію можна подивитися за посиланням.

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі. За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Костянтина Ромашка, +38(098) 647 55 47, kromashko@internews.ua та Діанни Бущук, +38(097) 151 49 05, dbushchuk@internews.ua

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.