Post Featured Image

Зола Кондур: «Ромська культура має багатий фольклор, але не має писемності»

Перша програма «П’ята графа», підготовлена у партнерстві із Прес-клубом реформ за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва, вийшла в ефірі Громадського радіо у суботу, 14-го жовтня, і була присвячена темі національного етнічного різноманіття в Україні і, зокрема, життю ромів в Україні.

Гостею ефіру була віце-президентка міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» Зола Кондур. Вона, серед іншого, розповіла, що роми в Україні з’явились дуже-дуже давно – вони кочували у Румунії і Молдові, і так потрапили на територію сьогоднішньої України через Одеську область, яка тоді була Бессарабією.

- Це було давно, і ми вважаємо себе частиною українського суспільства, дуже любимо нашу країну, знаємо і українську мову, і всі традиції, і абсолютно не відрізняємо себе від українців, - говорить пані Зола Кондур.

Дивіться і слухайте програму он-лайн за посиланням:


Дізнавайтеся більше про життя ромів та Фонд «Чіріклі» на офіційному сайті http://www.chirikli.com.ua Телефонуйте щосуботи в ефір Громадського радіо (з 11.00 до 12.00) та відповідайте на питання вікторини та вигрівайте призи. Сайт Громадського радіо - https://hromadskeradio.org/ru

2 comments (Add your own)

1. wrote:
Thank you, I have recently been looking for info approximately
this subject for ages and yours is the best I have discovered till now.
But, what about the bottom line? Are you positive about the
source?

May 29, 2019 @ 21:29

2. wrote:
Thanks in support of sharing such a good thought, piece of
writing is nice, thats why i have read it completely

June 4, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.