Post Featured Image

Нардеп Віталій Купрій зустрівся із журналістами

Днями у Прес-клубі відбулася прес-конференція народного депутата України, одного з лідерів політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталія Купрія.

«Це вже другий мій робочий візит до Кропивницького, намагаюся кожного року приїжджати в обласні центри для того, щоб вислухати звернення населення, дізнатися проблеми людей, та надати допомогу - це обов’язок народного депутата. Сьогодні люди в Україні не відчувають справедливості, і тому звертаються з різними болючими проблемами. Цього разу візит до Кропивницького розпочався з не зовсім приємного: за зверненнями людей я прийшов до «Кіровоградобленерго», щоб з’ясувати, в чому полягає проблема, що відключили ринок Європейський від світла, але мене туди не пустили. Був вимушений викликати поліцію, і тільки після прибуття поліцейських почали розбиратися у ситуації», - говорить Віталій Купрій.

Нардеп розповів про підсумки зустрічі з людьми, що торгують на ринку «Європейський» у Кропивницькому. Як фаховий юрист з багаторічним досвідом, Купрій дав обіцянку детально розібратися у ситуації. Сьогодні підприємці ринку невдоволені ціною орендної плати, яку встановили власники ринку «Европейський» і відмовляються платити. Віталій Купрійнаголосив на тому, що ніхто не хоче війни, все треба і можна вирішити у законний спосіб і вийти на переговорний процес. Нардеп пообіцяв взяти цю ситуацію під особистий контроль.

Під час прес-конференції також виступив голова Кіровоградської обласної організації політичної партії УКРОП, депутат міської ради Михайло Бєжан і наголосив на тому, що ситуацію, яка виникла потрібно вирішувати спокійними діями, адже акціями протесту, перекриттям доріг вирішити буде складно.

Також Віталій Купрій закликав всіх у кого є проблеми з якими можна звернутись до народного депутата робити це в режимі он-лайн залишаючи скарги і звернення на сайті kupriі.info. «На сьогоднішній день, такі звернення – це найоперативніший спосіб отримати від мене допомогу, адже вже протягом 48 годин буде реакція на проблему. Згідно закону, влада має відреагувати протягом місяця. За час роботи моєї відкритої електронної приймальні ми опрацювали десятки тисяч звернень громадян. Звернення чи депутатський запит від депутата Верховної Ради мають дуже пришвидшують розгляд проблеми» - зазначив Віталій Купрій.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.