Post Featured Image

Тренінг з Теорії Змін

Благодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» провів у столиці Тренінг з Теорії Змін, який відбувся за підтримки Міжнародної Федерації Планування Сім’ї (МФПС / IPPF). Учасницею тренінгу була координаторка Прес-клубу реформ - Вікторія Талашкевич, адже Прес-клуб є частиною Всеукраїнської Коаліції із Репродуктивного Здоров'я та Планування Сім'ї.

Тренерки, - Хельга Гіббонс, Керівниця із Навчання та Діяльності, та Сара Стандарт, Програмна Радниця, - представляють Європейську Мережа МФПС (Брюссель, Бельгія).  Захід мав на меті ознайомлення його учасниць із концепцією управління, орієнтованого на результат (Results Based Management) та Теорією Змін як однією з його частин.

Один із головних меседжів теорії змін полягає у тому, що до початку процесу змін важливо знати, чому, що, як і коли потрібно робити в зв'язку з цим процесом. Загалом зміна - це перетворення чогось у дещо інше, перехід з однієї якісно визначеної форми буття в якісно іншу форму буття, перетворення складу, структури чогось, його положення відносно інших об'єктів тощо. Тобто в найзагальнішому значенні будь-яка зміна є взаємодією, рухом, а звідси випливає, що здатність до змін є однією із загальних властивостей усіх форм буття

2 comments (Add your own)

1. wrote:
Asking questions are truly pleasant thing if you are
not understanding anything entirely, however this post provides nice understanding even.

May 2, 2019 @ 21:29

2. wrote:
Hello there! This post couldn't be written any better! Reading this post reminds me of my good
old room mate! He always kept chatting about this.

I will forward this page to him. Pretty sure he will have a good read.
Thanks for sharing!

May 9, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.