Post Featured Image

Пам’ятка учасникам АТО

«Пам’ятку учасникам АТО» презентували в Кропивницькому 10-го листопада у Прес-клубі. Це інформаційний посібник про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО.

Пам’ятка розроблена юристами-волонтерами ВПГО «Юридична Сотня», затверджена та перевірена фахівцями з Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України.

Антон Красов, правозахисник, юрист ВПГО "Юридична Сотня" (на фото, фото - Перша електронна) розповів, що матеріал викладений у легкодоступній графічній формі на 168 сторінок. Покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту.

«Коли починалася війна, законодавча база була та й, власне, залишається слабкою у військовій сфері. Тоді виникла необхідність у систематизації нормативно-правового матеріалу. Більшість законів були прийняті ще за радянських часів. В спеціалістів з військового права майже не було. Ми починали свою діяльність з нуля. Вирішили створити інформаційний продукт. Тобто, зробили перший крок – інформування», - додав Антон Красов.


3 comments (Add your own)

1. BernCoamy wrote:
WE enjoyed our time at this farm seeing the sheep and there care. Especially loved the scones and tea with rhubarb jam. Melt in your mouth good. The peat fire burning
How to stop pepper burn in mouth

May 18, 2019 @ 21:29

2. BernAppem wrote:
JalapeГ±o Skin Burn The JalapeГ±o pepper is a chili pepper grown mostly in Mexico, the southwestern United States, and Central America. Most people associate jalapeГ±o peppers with the burning sensation in the mouth when eating the pepper.
http://magdalenabus.tk/page/how-to-stop-pepper-burn-in-mouth/

May 18, 2019 @ 21:29

3. ScrolMiz wrote:
Hola en este video te cuento cuГЎles son las causas generales del dolor lumbar, con otra informaciГіn valiosa del Dr. Herman Freund que hace parte del mejor equipo de CirugГ­a De Columna
[url=http://escoliosislumbar.info/prof-m-kravchik-focused-shock-wave-therapy-in-the]placental membrane[/url]

May 27, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.