Post Featured Image

Пам’ятка учасникам АТО

«Пам’ятку учасникам АТО» презентували в Кропивницькому 10-го листопада у Прес-клубі. Це інформаційний посібник про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО.

Пам’ятка розроблена юристами-волонтерами ВПГО «Юридична Сотня», затверджена та перевірена фахівцями з Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України.

Антон Красов, правозахисник, юрист ВПГО "Юридична Сотня" (на фото, фото - Перша електронна) розповів, що матеріал викладений у легкодоступній графічній формі на 168 сторінок. Покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту.

«Коли починалася війна, законодавча база була та й, власне, залишається слабкою у військовій сфері. Тоді виникла необхідність у систематизації нормативно-правового матеріалу. Більшість законів були прийняті ще за радянських часів. В спеціалістів з військового права майже не було. Ми починали свою діяльність з нуля. Вирішили створити інформаційний продукт. Тобто, зробили перший крок – інформування», - додав Антон Красов.


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.