Мистецтво цифрової фотографії

December 22, 2018

Ви любите робити фотографії? Хочете, щоб це хобі стало професією? Мрієте про сотні лайків під вашими світлинами? Вже виконуєте комерційні замовлення, але хочете вивчити нові техніки і прийоми? 


Тоді тренінг «Мистецтво цифрової фотографії», який проводить 22 грудня у Кропивницькому Бізнес-школа «WAKE UP» - чудова нагода познайомитися із колегами, дізнатися про основи професійної фотозйомки, 


Спікерами у рамках навчання, яке триватиме з 9.30 до 16.30 виступлять:

-Олена Карпенко: «Де у вашої камери кнопка «шедевр»?»

-Максим Власенко: «Секрети студійної зйомки у портретній фотографії»

-Ігор Демчук: «Портретна зйомка: Виклики і можливості»

-Сергій Сінєок: «Фотографія: Що таке «добре» і що таке «погано»?»

-Зоя Богдашова: «Прийоми успішної репортажної зйомки»

-Андрій Флоренко: «Мобілографія: Великі плюси малої лінзи»


Під час тренінгу ви навчитеся грамотно і впевнено працювати зі своїм фотоапаратом, зрозумієте, як використовувати схеми світла, дізнаєтеся про секрети роботи з моделлю у студії та на виїзді. Тренінг допоможе вам освоїти прийоми зйомки людей у різних умовах, а також обробки фото за допомогою мобільних додатків на вашому смартфоні. Закінчивши тренінг, ви зможете створювати сильні, художні та документальні фотографії. 


Вартість участі у тренінзі – 400 грн. з людини (за умови сплати до вечора 21 грудня) та 450 грн. за умови сплати у день тренінгу (22 грудня).


Телефонуйте, щоб взяти участь у тренінзі, або пишіть у Вайбер, Телеграм, Месенджер: 050-321-39-19 Вікторія Талашкевич та 066-328-40-48 Zhanna Sichkar