Post Featured Image

На Кіровоградщині мобілізації не відбудеться

Про це заявив у ході прес-конференції у Прес-клубі Олег Молчанов - заступник обласного військового комісаріату Кіровоградської області, підполковник.

«Те, що у певних областях України введи воєнний стан, зовсім не означає те, що почнеться мобілізація. На Кіровоградщині цього теж не відбудеться. У разі необхідності на Кіровоградщині  мобілізуватимуть оперативний резерв першої черги, ті, хто вже мають військовий досвід», - розповів Олег Молчанов. Також підполковник зазначив, у разі війни до служби залучатимуться чоловіки віком до 60 років.

Загалом у рамках прес-конференції, яку ініціювали голова Кіровоградської обласної організації Спілки офіцерів України  Андрій Бойко, голова Національного Корпусу у місті Кропивницький Дмитро Потоцький, заступник обласного військового комісаріату Кіровоградської області, підполковник Олег Молчанов та інші йшлося про підтримку рішення про введення воєнного стану в 10 областях України.

У ході прес-конференції було оприлюднено заяву Спілки офіцерів України Кіровоградської області щодо введення воєнного стану. Зокрема Андрій Бойко зазначив, що введення воєнного стану не означає початок війни, це лише готовність до протидії.. "Тож ми маємо бути завжди напоготові, знати як поводити себе у такій ситуації та як захистити себе та свої родини" - наголосив пан Андрій.

«Воєнний стан не означає те, що усіх почнуть мобілізувати. Також це не означає, що у людей відбиратимуть майно, припинятимуть роботу підприємства. Це означає лише те, що країна готова до наступу ворога і в потрібний момент зможе дати гідну відсіч», - розповів Олег Молчанов - заступник обласного військового комісаріату Кіровоградської області.

Учасники прес-конференції також закликали всіх небайдужих українців надавати допомогу армії, як матеріальну так і моральну. Особливо у цей час необхідний теплий одяг, антисептичні серветки, вода, їжа тощо.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.