Post Featured Image

«Школа Толерантності з питань ЛГБТ» для медійників та медійниць

З 4 по 6 листопада на одному з майданчиків міста Запоріжжя пройшов триденний тренінг «Школа Толерантності з питань ЛГБТ» для практикуючих медійників та медійниць та студентства факультетів журналістики. Організаторами тренінгу традиційно виступили Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» спільно з громадською організацією «Спілка молодих незалежних журналістів». Вагому підтримку у проведенні заходу надав німецький Фонд «Пам’ять, відповідальність, майбутнє».

До участі у тренінгу долучилися як жителі та жительки Запорізької області, а так само й інших куточків України — Кіровоградщини, Донеччини, Львівщини, Сумщини, Рівненщини, Вінниччини та Київщини. Побувала на тренінгу і координатор Кіровоградського прес-клубу Вікторія Талашкевич.

У програмі тренінгу учасників та учасниць очікувало збалансоване поєднання як теоретичних студій, так і практичних завдань на такі теми, як: базова інформація стосовно ЛГБТ; стереотипи щодо представників та представниць ЛГБТ; роль ЗМІ у формуванні образу гомосексуалів/гомосексуалок та трансгендерів/трансгендерок; проблема гомофобії та мови ненависті у медіа; науковий погляд на гомосексуальність та трансгендерність.

Особливістю цієї «Школи» стало фахове завдання: учасники та учасниці тренінгу проводили опитування просто неба на центральних вулицях Запоріжжя. Метою цього опитування було з’ясувати, як багато перехожих мають ЛГБТ-друзів чи близьких, а також включало низку інших питань. Результати цього опитування подані у формі інфографіки нижче.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.