Post Featured Image

Валерій Лебідь - ментор програми "Голоси Громад"

Шістнадцять учасників та учасниць менторської програми «Голоси громад» проходять цими зимовими місяцями коучинг у відомих і популярних менторів - медійників, викладачів, експертів.

Коучінг відбувається у рамках проекту, що його втілює громадська організація «Прес-клуб реформ» у Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Кожен учасник та учасниця готують медіа-проекти, якими поділяться під час фінальної школи у лютому місяці.

Ментор Валерій Лебідь поділився з нами першими результатами чотирьох учасників та учасниць, які проходять коучінг саме у нього.

- Учасниця програми Світлана Терещенко заявила про створення інформаційного видання, спрямованого на підвищення правової освіти громадян, - розповідає Валерій Лебідь. За його словами, наразі учасниця готує конкретизований опис свого медіа-проекту і орієнтовні кроки його реалізації, як вона це бачить. Після цього планується скласти спільний план і виконувати його.

- Учасниця програми Людмила Богодіст планує реалізувати проект із патріотичним нахилом та висвітлювати права людини, головні новини Кіровоградщини, а ще мати куточок поезії, - розповідає Валерій Лебідь. Наразі пані Людмила готує детальний опис проекту і своє бачення покрокової його реалізації.

- Учасниця програми Людмила Маслова наразі підготувала загальний опис свого медіа проекту, отримала від мене низку уточнюючих запитань, на які зараз готує відповіді, - ділиться Валерій Лебідь.

- Учасник програми Євген Євтушенко дуже активно бере участь у проекті. Він чітко описав те, чого хоче і як це зробити, також описав проблеми і питання, які у нього виникають під час реалізації проекту, - розповідає Валерій Лебідь. Пан Євген тримав від ментора два хороших посібника з роботи Інтернет-ЗМІ, а також самостійно створив сторінку видання у «Фейсбуці». Наразі відбувається покрокове усунення недоліків сторінки і поліпшення її якості.

Незабаром опублікуємо відгуки про проект інших менторів та менторок, а також учасників та учасниць програми "Голоси Громад". Наразі ж нагадаємо, що метою проекту є сприяння розвитку свободи преси, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.

5 comments (Add your own)

1. agaxidob wrote:
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxicillin Online Buy Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

February 24, 2019 @ 21:29

2. ufuzuruyop wrote:
[url=http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/]Buy Amoxicillin Online[/url] Buy Amoxicillin Online http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

February 24, 2019 @ 21:29

3. areriwu wrote:
[url=http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/]Amoxicillin 500mg Capsules[/url] Amoxicillin 500mg Capsules For Sale http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

February 24, 2019 @ 21:29

4. ogezujuc wrote:
[url=http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/]Amoxicillin 500mg Capsules[/url] Amoxicillin 500mg http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

February 24, 2019 @ 21:29

5. Jack Clipsham wrote:
The KI CF SIG is a group of specialist, experienced corporate financiers from within Kreston International member firms. To become a member of this group, individuals must be able to demonstrate significant interest and active involvement in Corporate Finance transactions

Jack is a Corporate Finance specialist of over 25 years, with a track record of establishing and developing advisory and transaction support services for Top 10 international accounting firms in both the South East of England and Asia Pacific.

Jack.clipsham@krestonreeves.com

October 31, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.