Школа адміністраторів Фейсбук та Інстаграм - Четвертий курс

February 7, 2019

Привіт, друзі! Якщо для вас загадка, як люди продають у соціальних мережах. Якщо ваші конкуренти успішно просувають себе у Фейсбуці та Інстаграмі, а у вас ані продажів, ані лайків. Якщо ви не маєте часу на довготривале навчання і хочете концентроване знання, тоді вам – у Школу адміністраторів Фейсбук та Інстаграм, яку веде Надія Кареліна.


Це буде вже четвертий набір Школи - після трьох успішних попередніх. У програмі Школи, робота якої стартує 7 лютого (четвер), передбачено вісім занять (кожне - тривалість три години, з 17.00 до 20.00) із періодичністю раз на тиждень, а також фінальне восьме заняття (іспит, повторення пройденого матеріалу).


Після закінчення Школи Надія ще протягом місяця буде надавати менторську підтримку і давати поради, відповідаючи на питання.


Вартість участі - 3000 грн.\з людини. Умови участі - попередня передоплата. Група учасників - від тридцяти осіб. Телефонуйте, щоб записатися на Школу і дізнатися більше: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) і 066-328-40-48 (Жанна Січкар).


Тема заняття №1: «Інстаграм і Фейсбук. Адміністратор - хто це, навіщо і чому», «Схема залучення клієнтів для клієнтів », «Методи просування», «Техмоменти Інстаграм і Фейсбук», а також «Безпека аккаунта ».