Медична реформа: влада та громадськість

January 31, 2019

У четвер, 31 січня, об 11:00 у «Прес-клубі реформ» (м. Кропивницький, вул. Євгена Чикаленка, 1-а, перший поверх бізнес-центру «Єлисаветград») відбудеться прес-конференція на тему «Медична реформа: влада та громадськість»

Учасники прес-конференції:

Людмила Шестакова Luda Shestakova, виконавчий директор КМО ВЕГО «Мама-86»,

Ірина Мунтян, провайдер заходів щодо реалізації медичної реформи в області

Джозеф Хеллер (Joseph Heller), волонтер Корпусу Миру

Також до участі в заході запрошені представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації та управління охорони здоров’я міської ради міста Кропивницького, зокрема, начальник управління Оксана Олександрівна Макарук.

1 січня 2019 року завершено І етап медичної реформи в Україні.

КМО ВЕГО «Мама-86» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні реалізує в обласному центрі проект «Медична реформа під контролем громадськості», який спрямований на посилення поінформованості населення по впровадженню даної реформи в Кропивницькому.

Під час прес-конференції плануємо:

- висвітлити результати І етапу реформи в обласному центрі;

- поінформувати, чого очікувати громадянам у ході ІІ етапу реформування медичної галузі,

- оприлюднити результати опитування, проведеного активістами КМО ВЕГО «Мама-86» щодо ставлення та обізнаності кропивничан із ходом медичної реформи.

- обговорити міфи та реальність реформи тощо.

Також в ході заходу буде презентовано розроблений за ініціативи організації БЕЗКОШТОВНИЙ «Мобільний додаток» та telegrambot про медичну реформу.