Post Featured Image

Електронний додаток про медичну реформу створили у Кропивницькому

В рамках проекту «Медична реформа під контролем громадськості» розробили електронний додаток, де можна знайти відповіді на питання про медичну реформу. Про це повідомили під час прес-конференції «Медична реформа: влада та громадськість» у Прес-клубі реформ. Користувачі Android можуть завантажити додаток у Play Маркеті.

- Електронний додаток «Медична реформа в Україні» містить чітку структуровану інформацію щодо найпоширеніших питань. Також містить перелік документів, які регламентують питання щодо медичної реформи, - каже провайдер заходів щодо реалізації медичної реформи в області Ірина Мунтян.

Наразі додаток встановили близько сотні користувачів. Учасниця прес-конференції Людмила Шестакова, виконавча директорка КМО ВЕГО «Мама-86», розповіла, що якраз 1 січня 2019 року було завершено І етап медичної реформи в Україні. Тож КМО ВЕГО «Мама-86» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні реалізуватиме в обласному центрі проект «Медична реформа під контролем громадськості», який спрямований на посилення поінформованості населення по впровадженню даної реформи в Кропивницькому.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.