Post Featured Image

Книгу-інтерактив «Ресурси впевненості: історії на межі війни» У Кропивницькому презентують

Команда кропивницького центру соціальної адаптації військових «СМАйЛ» презентувала у Прес-клубі практичний посібник з елементами інтерактиву«Ресурси впевненості: історії на межі війни».

«Ресурси впевненості: історії на межі війни» - книга-інтерактив для роботи зі стресом та його фізичними і психологічними проявами. Це книга про тих, хто вміє знаходити ресурс і ділиться ним із тими, хто цього потребує. У книзі зібрані історії про волонтерів, які розповіли про те, що для них було ресурсом впевненості, аби не вигорати і рухатися далі.

У другій частині книги описано методи роботи зі стресом – від дихання до самомасажу та медитацій. Книга орієнтована в першу чергу на військових та волонтерів, проте може стати в нагоді і тим, хто відчуває вигорання або потребує додаткових формул на пошук ресурсу впевненості.

Практичний посібник з елементами інтерактиву підготовлено за сприяння мецената Михайла Бежана, надруковано за кошти благодійного фонду «СМАйЛ». Розповсюджується безкоштовно.

Анотація: Вигорання та стрес – це, як правило, мовчазні істоти. Певний час вони можуть іти поряд, не показуючи своєї небезпеки, будуть періодично губитися і буденних вирах. Проте так чи інакше вони дадуть про себе знати. І, розуміючи їхню причину, тактику гри, ви зможете прописати для них власні правила й умови, які будуть комфортні вам. Як знайти свій ресурс, коли ти між тишею та вогнем? Як не вигоріти, коли фіналу досі не видно? Як не загубитися, якщо зупинитися просто не можеш?…

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.