Post Featured Image

Кекси на апельсині та равлики: чим пригощатимуть на третьому фуд-фесті в Кропивницькому

Найближчими вихідними - 18-19 травня, - відбудеться вже третій фестиваль вуличної їжі на Козачому острові в Кропивницькому, пише Гречка  Чим будуть пригощати гостей фуд-фесту розповіли сьогодні на прес-конференції організатори заходу - представники Клубу реєстраторів.

- Це буде цікава кухня з новими стравами, - каже президент Клубу рестораторів Володимир Кравчук. - До шашлика і плову додаємо новинки. Загалом буде понад 20 локацій. А цьогоріч очікують на фуд-фесті 15 тисяч відвідувачів. Триватиме захід з 10:00 до 23:00 18 травня, а також з 10:00 до 16:00 19 травня.

На учасників чекають як музичні, так і пов'язані з вживанням їжі конкурси, розваги: від поїдання бургерів до пиття пива через соломинку, а також розіграш призів: від телевізора до кухонного обладнання. Розважатимуть гостей фуд-фесту Анрі Болквадзе (учасник шоу "Голос країни"), гурт з Одеси, а в неділю чекає на гостей конкурс краси, майстер-класи для дітей разом з аніматорами, а також конкурс для безпородних собак "Кубок Барбоса".

Для відвідувачів фесту готують тропічні смузі з вівсянкою, круасани з різноманітними смаками, равлики, кекси на апельсиновому та вишневому соках, печиво на гарбузовому конфеті. Як відзначають організатори, їжа буде на будь-який смак та гаманець. Приміром, один равлик коштуватиме попередньо 35 грн. Загалом, їх буде вісім видів з різними начинками, зокрема, сиром рокфор.

- Ціни не будуть вище, ніж в кафе, - каже Володимир Кравчук.текст та фото - Валерія Жовтун

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.