Презентація платформи державних аукціонів ProZorroПродажі

May 2, 2018

У середу, 2 травня, о 13:00 у Прес-клубі міста Кропивницького (вул. Соборна, 1-А, ТЦ «Копілка», 3 поверх) електронна торгова система ProZorro.Продажі у співпраці з Центром медіарозслідувань "Прозоро", у рамках реалізації проекту “Кропивницький: шлях до 100”презентуватимуть платформу державних аукціонів ProZorro.Продажі.

На заході будуть представлені інструменти контролю та аналітики для ефективного використання ресурсів громади та обговорена можливість підключення до ProZorro.Продажі міської ради Кропивницького.

Спікери заходу:
- Павло Лісниченко (Pavlo Lisnychenko), голова ГО «Центр медіарозслідувань «Прозоро»;
- Олексій Мовчан, регіональний проектний менеджер «ProZorro.Продажі»

Підключення міст і областей до ProZorro.Продажі допомагає значно підвищити ефективність від продажу комунального майна і звести до мінімуму корупційні ризики. Сьогодні майно місцевих громад через ProZorro.Продажі продають 37 аукціонних систем, що забезпечує прозорість, унеможливлює дискримінацію та надає об’єктивну оцінку пропозицій під час продажу та оренди комунальної власності.

_________________________________________________

Проект “Кропивницький: шлях до 100” здійснюється у рамках проекту «Розбудова прозорості в містах України», що реалізує українське відділення глобальної мережі Transparency International за кошти Фонду демократії ООН (UNDEF). Погляди розробників та виконавців проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією Transparency International Україна та Фонду демократії ООН (UNDEF)».