Post Featured Image

16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства

Минулого тижня у Прес-клубі пройшла прес-конференція організаторів кампанії "16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства" у Кропивницькому. Під час прес-конференції спікерки розповіли про мету і хід всесвітньої кампанії, а також ознайомили журналістів із рядом заходів, що тривають у місті з 25 листопада (Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок) до 10 грудня (Міжнародного дня прав людини).

Кожна п'ята жінка в Україні бодай раз у житті зазнавала фізичного або сексуального насильства. Наслідки насильства для економіки країни сягають $10,8 мільйонів на рік лише за офіційними даними, згідно дослідженню Фонду ООН у галузі народонаселення.  Окрім зусиль на рівні влади, міжнародних та громадських організацій, необхідні також зміни в свідомості кожного українця та розуміння, що насильство є абсолютно неприйнятним і кричущим порушенням прав людини. 

- Варто говорити про цю проблему, а не приховувати! Варто підтримувати жертв насильства, а не ігнорувати! Годі бути байдужими!, - переконані активістки Оксана Хомей – фахівчиня з питань управління знаннями та інноваціями проекту «Тамариське суспільство задля розвитку демократій та прав людини в Україні» (м. Тамариск), Марина Пустовойт – начальник відділу сім’ї та оздоровлення дітей Департаменту соціального захисту та Анастасія Бабаєва – керівниця проекту «Вільні від страху, вільні від насильства», що впроваджується у Кропивницькому ГО «Територія успіху» в рамках всесвітньої кампанії.

1 comment (Add your own)

1. wrote:
Thanks for sharing your thoughts. I really
appreciate your efforts and I am waiting for your further write ups thanks once again.

May 14, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.