Post Featured Image

Рейтинг Фейсбук-сторінок місцевих медіа

Черговий рейтинг Фейсбук-сторінок місцевих медіа. Його проводить Прес-клуб реформ, відслідковуючи тенденції у вподобаннях кропивничан.

- Ми досліджували саме сторінки на Facebook - не групи, і не особисті профілі, оскільки у групу адміністратор може додати стільки людей, скільки хватить у нього чи в неї часу, а заводити "особистий профіль" для кампаній чи медіа взагалі не відповідає правилам цієї соціальної мережі, - розповідає координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич.

Від жовтня минулого року, коли ми робили попередній зріз, ситуація суттєво змінилася. На перше місце потужно вирвався сайт ІЦ "Златопіль", маючи наразі 18 790 уподобань. Втім, йому на п'яти наступає Кіровоград24:портал про місто, а третє місце посів Медіапортал "Акула". Між першим та третім місцями розрив майже чотири тисячі лайків, що для такого невеликого міста, як наше, досить серйозно.

У п'ятірку лідерів увійшли також Медіапортал DOZOR та Рідний Край, витыснивши таким чином у наступну п'ятірку сайт Гречка Кропивницький.  Сьоме місце обіймає Канал "Кіровоград", помінявшись місцями із сторінкою Depo.Кропивницький, а останні дві позиції у десятці посіли, відповідно, Журнал ЛанруЖ та  Перша електронна газета.

В останню п'ятірку рейтингу "випали" сайт Точка доступу та сторінка газети "Кіровоградська правда". Далі 13 і 14 місця займають, відповідно, сайти FotoInform та "Новини Кіровоградщини", а закриває рейтинг сайт "Тусовка".

Видання "весь Кіровоград" випало із першої п'ятнадцятки, але має понад 3000 вподобань. Зауважимо, що ми аналізуємо ті сторінки медіа із Кропивницько та Кіровоградщини, які мають понад 3000 вподобань. Якщо ми пропустили якесь медіа - дайте знати у коментарях!

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.