Post Featured Image

Цікаво розповідати про інтеграцію з ЄС - завдання на найближчі два роки!

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» і Товариство Лева у партнерстві із Фондом міжнародної солідарності (Польща) оголосили про старт другого етапу проекту «Точне відображення Угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», який триватиме до березня 2019 року.

До участі у проекті на конкурсній основі були запрошені представники всіх регіональних медіа. Зокрема, подавала заявку на участь і редакція сайту «Тусовка». Днями у Києві відбулася зустріч для всіх відібраних учасників проекту – журналістів із медіа зі всієї України. Була запрошена на зібрання і спів-засновниця «Тусовки», журналістка і координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич.

Найближчим часом на сайті «Тусовка» будут з’являтися матеріали за результатами спеціалізованих тематичних тренінгів та регулярних зустрічей з урядовцями в Києві. Сайт отримуватиме всебічну підтримку у висвітленні європейської тематики та вдосконаленні потенціалу видання для цього. Редакція буде користуватись базою високоякісних аналітичних та інформаційних матеріалів на європейську тематику (інфографіки, успішні історії, інформаційно-роз’яснювальні матеріали, мотиваційні відео тощо), а також створюватиме власні матеріали.

- Протягом найближчих двох років ми плануємо суттєво збільшити обсяги європейської тематики на сайті «Тусовка» через розміщення аналітичних та інформаційних матеріалів на європейську тематику, - обіцяє Вікторія Талашкевич.

За її словами, участь у проекті «Точне відображення Угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» дозволить посилити спроможність сайту «Тусовка» у сфері висвітлення тем, які стосуються імплементації Угоди про асоціацію, а також підвищити рівень поінформованості читачів видання щодо європейської інтеграції та впровадження європейських стандартів.

Проект реалізується за кошти Програми «Підтримка демократії», що у свою чергу фінансується з Програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Перший етап проекту тривав з вересня 2015 року до березня 2017 року. Другий етап проекту розпочався 1 квітня 2017 року і триватиме до березня 2019 року.

1 comment (Add your own)

1. ProBusinessFunding wrote:
Hi, letting you know that http://ProBusinessFunding.com can find your business a SBA or private loan for $2,000 - $350K Without high credit or collateral.

Find Out how much you qualify for by clicking here:

http://ProBusinessFunding.com

Minimum requirements include your company being established for at least a year and with current gross revenue of at least 120K. Eligibility and funding can be completed in as fast as 48hrs. Terms are personalized for each business so I suggest applying to find out exactly how much you can get on various terms.

This is a free service from a qualified lender and the approval will be based on the annual revenue of your business. These funds are Non-Restrictive, allowing you to spend the full amount in any way you require including business debt consolidation, hiring, marketing, or Absolutely Any Other expense.

If you need fast and easy business funding take a look at these programs now as there is limited availability:

http://ProBusinessFunding.com

Have a great day,
The Pro Business Funding Team

unsubscribe/remove - http://ProBusinessFunding.com/r.php?url=kirovohradpressclub.org&id=e100

May 16, 2018 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.