Post Featured Image

Active BOOK CAMP "Read and travel-2017"

Вже другий щорічний зимовий Book Camp "Read and travel-2017" розпочався у місті Світловодськ. Цього разу він відбувається за підтримки Британської ради та програми "Активні громадяни". Фасилітатор кемпу і керівник проекту - Ірина Ткаченко. Тематика кемпу - розробка видавничих та мистецьких проектів соціальної дії.

Перший день - день активної комунікації та пізнання. За допомогою інструментів програми "Активні громадяни" учасники знайомилися між собою, руйнували стереотипи - особистісні, гендерні, соціальні та регіональні.

Вправою "Snap" розпочався дискурс про соціальну важливість культури, читання та книг.результати обговорень та дискусій допоможуть віднайти не тільки проблеми у гуманітарній сфері, а й побачити причини їх появи та продумати шляхи вирішення хоча б на локальному рівні.

Концентрація інформації просто зашкалювала: спрацювало правило людської синергії. Адже кожен міг поділитися досвідом та ефективними практиками.

Метод case stady допоможе активним громадянам побачити вже готові моделі успіху громадського сектору, коли все, що розпочалося з ідеї для міста та людей, переростає у глобальний рух інновацій. змін та прогресу.

Формат кемпу у поєднанні з програмою "Активні громадяни" є потужною людинознавчою практикою: це спрацьовує на рівні Я-ідентифікації та Я+Ти-діалог. А далі - динамічний рух річкою активності та соціальної відповідальності - ми-діалог та розробка і реалізація проекту соціальної дії.

А ще відбувається приємне відкриття Кіровоградщини через знайомство з такими гарними локаціями, як База отдыха Волна, Светловодск

- Цей кемп незвичайний. У поєднанні з інструментами програми "Активні громадяни" кемп став ще потужнішою людинознавчою платформою! Нові знайомства (у нас є учасники з Києва, Лубен, Одеси, Світловодська та Кіровоградщини), цікаві і глибокі дискусії, активне дозвілля, емоційна карта кемпу, створена учасниками, - це все надихає і руйнує стереотипи. Це рухатиме вперед!, - пише Ірина Ткаченко.

І, до речі, учаснику кемпу сьогодні долучаються до масштабного руху активних громадян в межах Active Citizens Marathon January

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.