Post Featured Image

Майстер-клас з анімації пройшов у Кропивницькому

Сьогодні ніхто не сумнівається, що великий вибір інноваційних технологій допомагає вчителям цікаво, творчо та ефективно організувати навчально-виховну діяльність. Але команда «Team Europe Кропивницький», познайомившись із роботою анімаційної студії «Ridni Animation», вирішила озброїти педагогів Кіровоградщини ще одним унікальним інструментом для розвитку молоді – створенням мультфільмів з пластиліну!Пластилін – улюблений багатьма з дитинства матеріал для творчості і релаксу. У процесі створення фігурок і дитина, і підліток, і доросла людина розвивають та удосконалюють дрібну моторику, а ще пробують себе у ролях сценариста, режисера, художника-постановника, декоратора. Тому, завдяки підтримці Представництва ЄС в Україні та Коаліції «Рада Експертів», двоє майстрів-аніматорів зі столиці – Тарас Москаленко і Всеволод Гераськін, - провели у Кропивницькому чудовий майстер-клас для педагогів із різних куточків нашої області.- Основою технології мультиплікації є ідея про розвиток дитини як суб'єкта особистої діяльності. Тому головна мета роботи із дітьми під час створення мультфільму полягає у розвитку їхніх пізнавальних можливостей, - переконана членкиня команди Team Europe Кропивницький» Вікторія Талашкевич.

Під час майстер-класу Тарас Москаленко показав по кроках – від простого до складного, - як створити героїв, сценарій, які можуть бути методи роботи у рамках анімаційної студії, і в результаті присутні створили чотири короткі, але дуже цікаві мультфільми про європейську інтеграцію України.

Переглянути створені мультфільмі можна ось тут – на сторінці Team Europe Кропивницький: https://www.facebook.com/teameuropekr

- Ми дали дуже практичні та прикладні знання, як за допомогою смартфону та затрат мінімуму ресурсів у будь-якій школі Кіровоградщини діти разом із дорослими можуть отримати чудовий інструмент для навчання, - коментує Родіон Шуб, аніматор студії «Ridni Animation».

Авторка фото – Олена Карпенко

1 comment (Add your own)

1. wrote:
Today, I went to the beachfront with my children. I found a sea shell and gave it to my
4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She put the shell to her ear and screamed.

There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
She never wants to go back! LoL I know this is entirely off topic but I had to tell someone!

May 13, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.