Event Featured Image

Міська «Батьківщина» заявляє, що «бюджетний пакет законів» на 2018 рік ставить п

October 3, 2017

У вівторок, 3 жовтня, о 12:00, в Прес-клубі м. Кропивницького (вул. Соборна, 1-А, ТЦ «Копілка», 3-й поверх) відбудеться прес-конференція депутатів фракції ВО «Батьківщина» у Кіровоградській міській раді та громадських діячів м. Кропивницький, під час якої буде оприлюднено колективне депутатське звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням доопрацювати, виключити або внести правки до проектів законів України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (№7000) та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (№7116).

Нагадаємо, що 15 вересня 2017 року Кабінет Міністрів України направив на розгляд Верховної Ради України проекти законів України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» (№7000) та проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (№7116). Депутати Кіровоградської міської ради фракції ВО «Батьківщина» стурбовані частиною розроблених і підготовлених ініціатив, оскільки їх впровадження ставить під загрозу розвиток міста Кропивницький і можливість виконання місцевими органами самоврядування програм та функцій щодо підтримки й функціонування соціальної та гуманітарної сфер.

Учасники прес-конференції представлять аналіз вищевказаних законів, нададуть свої пропозиції щодо уникнення негативних наслідків у гуманітарній, соціальній сфері та в економіці м. Кропивницького, а також оприлюднять звернення депутатів Кіровоградської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності врахування потреб територіальних громад у «бюджетному пакеті законів» на 2018 рік.

Учасники прес-конференції:
- Олександр Миколайович Цертій – голова фракції політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина” в Кіровоградській міській раді
- Роман Миколайович Колісниченко – депутат фракції ВО „Батьківщина” в КМР
- Дмитро Андрійович Зубов - секретар виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому ради
- Дмитро Вадимович Голуб - членів виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, депутат Фортечної районної у місті Кропивницькому ради