Event Featured Image

Ефективний керівник і успішна команда

October 7, 2017

Хочете дізнатися, як збудувати успішну команду і бути ефективним керівником? Бізнес-школа «WAKE UP» запрошує у суботу, 7-го жовтня на перше навчання із циклу, який заплановано цього року у Кропивницькому. Тренінг на тему «Ефективний керівник із успішною командою» проведуть Любов Яновська та Андрій Флоренко.

«Лідерство – це головна якість успішного керівника!», - переконана Любов Яновська. Вона радить вкладати час і гроші в особистісний розвиток, бо це найкраща інвестиція!

«Соціальні мережі і мобільні пристрої рухають людство вперед, як ніщо інше», - коментує Андрій Флоренко. На його думку, нині варто бути «на ти» з гаджетами, щоб досягати успіху.

Тренінг буде корисний як тим, хто працює у бізнесі чи на керівній посаді, так і тим, хто прагне розвинути особистісні комунікаційні та лідерські навички.

Реєстраційний внесок на участь у тренінгу – 300 грн.\з особи.  Телефонуйте, щоб зареєструватися: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) та 066-328-40-48 (Zhanna Sichkar)

Про тренерів:

Люба Яновська Семенюк - керівниця бізнесу з чотирнадцятирічним стажем. Пані Любов з нуля збудувала школу англійської мови WOW English-якісна англійська мова для дітей і дорослих. Своїм найбільшим досягненням вважає свій колектив, в якому тридцять найрозумніших і найактивніших викладачів. Школа «WOW English» має 15 філій в двох містах України. Любов Яновська вже понад десять років набирає, навчає і розвиває свій персонал, а також консультує керівників інших підприємств.

Andrey Florenko – журналіст, експерт із використання гаджетів та роботи у соціальних мережах, керівник Громадська організація "Турбота", співавтор видання «Як стати блогером?», фасилітатор програми «Активні Громадяни» Британської ради в Україні, модератор кооперативна стратегії-соціального симулятора «Світ Громад».

Про бізнес-школу: 

Бізнес-школа «WAKE UP» створена на базі творчої групи Jane&Vika Creative Group та займається питаннями неформальної освіти для дорослих. Місією «WAKE UP» є якісне навчання для людей, які розвивають власну справу, працюють на керівних посадах та займаються особистісним розвитком. Організатори і викладачі бізнес-школи «WAKE UP» мають досвід тренерства та наставництва як на рівні міста Кропивницького та Кіровоградської області, так і у масштабах України. Творча група «Jane&Vika» має понад п’ять років досвіду роботи у сфері організації заходів неформальної освіти та навчання для дорослих, яким готова ділитися із партнерами та колегами.