Post Featured Image

У місті відзначили Всесвітній день контрацепці

У понеділок, 26 вересня, у всьому світі відзначили Всесвітній день контрацепції. Громадські органіазції, що є учасниками Всеукраїнської коаліції з репродуктивного здоров’я і планування сім’ї, провели кілька просвітницьких акцій, задля того, щоб містяни дбайливіше ставились до власного здоров'я і убезпечували себе та своїх коханих людей.
Для жінок, що перебувають у Кіровоградському обласному соціальному центрі матері та дитини, тренерка Ольга Гріднєва провела тематичне інтерактивне заняття. Наразі у центрі перебувають десятеро жінок. На них чекала розповідь про методи контрацепції та виважені підходи до їх вибору і застосування, та відповіді на питання, що хвилюють матусь. Мова йшла по різне: від міфів, що існують навколо методів контрацепції, до джерел отримання актуальної правдивої інформації. Завядки інформаційним матеріалам, що були надані БФ "Здоров'я жінки і планування сім'ї" важлива інформація перебуватиме у них під рукою, разом із номером "гарячої" інформаційної лінії, 0 800 50 27 57, де можна отримати консультацію від кваліфікованих фахівців.
У Кіровоградському професійному ліцеї сфери послуг учням активісти НРГО "Прес-клуб реформ" пропонували перевірити свої знання у рамках тематичного квесту. На 12 команд чекали чотири цікаві “станції”, із різними завданнями: дати відповідь на питання, що стосуються методів збереження репродуктивного здоров’я, створити тематичний плакат та творчий конкурс. Інтимна сфера - це не лише фізичні взаємини, але й почуття, тому учасниці і учасники, за допомогою своєї креативності мали швидко зорієнтуватися та у вигляді сценки, вірша, танця чи пісні показати, наприклад, кохання чи обійми.

Приємним сюрпризом для організаторів був рівень знань, що його показали команди, відповідаючи на підготовлені питання, адже найрозповсюдженіші міфи про методи контрацепції молодь з легкістю спростовувала, а от обговорюючи сітуації, що можуть бути ризикованими для життя і здоров’я, навпаки, учасники впевнено обирали вірні моделі поведінки.
Курсанти-волонтери льотної академії (ГО "Волонтерський рух першої допомоги") спільно з Загоном швидкого реагування та ГО "Турбота" провели акцію присвячену проблемам репродуктивного здоров"я. Волонтерки розповсюджували серед студентів навчального закладу (серед которих, до речі, є не лише українці, а й представники різних країн) інформаціні матеріали, інформацію про безкоштовну інформаційну телефонну лінію з питань репродуктивного здоров’я та відповідали на питання.

2 comments (Add your own)

1. Dimon wrote:

April 24, 2019 @ 21:29

2. Dimon wrote:
Здравствуйте!

Предлагаем базы предприятий для Вашего бизнеса.
Базы предприятий — это:
— незаменимый инструмент для руководителей и владельцев компаний, которые ищут клиентов/партнеров для своего бизнеса;
— индивидуальных предпринимателей, для быстрого роста доходов;
— отличная помощь специалистам по продажам, для поиска найти новых покупателей;

Базы предприятий нужны:
— для рассылки по электронной почте, наши базы содержат максимальное количество email организаций;
— для холодных звонков;
— для настройки таргетированной рекламы по номерам телефонов и емейлам в ЯндексАудиториях, FB, ВК;

Все базы собраны путем анализа данных из закупок по 44-ФЗ и 223-ФЗ, данных из ЕГРЮЛ, ЕГРИП. Все данные собраны из открытых источников сети Интернет. Мы не продаем личные контакты — мы актуализируем информацию о закупках из сети Интернет.

Наши базы — это:
— специальные акции при покупке;
— моментальное начало работы с базой. Вы получаете базу для скачивания в личном кабинете после оплаты;
— увеличение ваших продаж;

Рекомендую обратить внимание на Закрытый раздел сайта. В закрытом разделе Вы найдете литературу, статьи, уроки, посвященные достижению личного и профессионального успеха в продажах, постановке целей, манипуляциям и маркетингу.

Вся информация - смотри подпись или на сайте bazarussia . site

May 14, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.