Post Featured Image

Світловодськ почув “Регіональні голоси за децентралізацію"

Тренінг для журналістів та регіональних координаторів проекту “Регіональні голоси за децентралізацію”із Кіровоградської. Черкаської та Вінницької областей тривав з 31-го березня по 2-ге квітня 2017 у місті Світловодськ. Участь у заході взяли понад два з половиною десятки журналістів, експертів, лідерів громадського сектору.Під час тренінгу учасники отримали інформацію про сутність реформи децентралізації, її перебіг, ключові точки здійснення заходів в рамках реформ, зокрема, із доповіддю «Реформа стратегії децентралізації: Теорія і візії» виступив Володимир Нижник, керівник Офісу реформ.

Практичну сторону втілення реформи розкрив тренер DESPRO, голова Асоціації об'єднаних територіальних громад Олександр Корінний, на прикладі Новоукраїнської ОТГ та досвіді інших об’єднаних громад, що входять до асоціації, яку він очолює.


Учасники опрацювали не лише інформацію про законодавчі рамки розвитку об’єднаних громад, а й питання гуртування всередині громади, використання ресурсів, що є у громаді та вплив інститутів громадянського суспільства та ЗМІ на ці процеси.

Інша частина тренінгу була присвячена використанню новітніх технологій у створенні медіа-матеріалів, присвячених децентралізації: онлайн- інструментів візуального сторітелінгу (Фото, інфографіка, колаж: Canva, Pixlr, Tagul), мобільних додатків та онлайн-тестів та якості друкованих матеріалів (формування заголовків, ілюстрування тощо).

За результатами заходу журналісти отримали матеріал для публікацій, включаючи коментарі фахівців, створювали візуальні матеріали, а також здійснили попереднє планування інформаційних кампаній у себе в регіонах. У розділі "Регіональні голоси за децентралізацію" слідкуйте за перебігом проекту!

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.