Колектив Локомотивного депо Помічна перейшов в стан безстрокового страйку

May 14, 2018

У понеділок, 14 травня, о 12:00 у Прес-клубі міста Кропивницького (вул. Соборна, 1-А, ТЦ «Копілка», 3 поверх) відбудеться прес-конференція учасників страйкового комітету локомотивного депо Помічна.

Локомотивне депо Помічна Добровеличківського району хочуть перевести у підпорядкування Знам’янки. Але працівники локомотивного депо не згодні з таким рішенням. Бо впевнені, що це призведе до часткового закриття депо та обслуговуючих залізницю підприємств, що в свою чергу потягне за собою скорочення робочих місць. Тож 6 травня в Помічній відбувся масовий мітинг проти реорганізації локомотивного депо. І тепер страйкарі хочуть озвучить свої вимоги.

Учасники прес-конференції:
- Сергій Ващенко, голова страйкового комітету локомотивного депо Помічна
- Юрій Безпалько, член страйкому
- Сергій Бурцев, член страйкому
- Олександр Бережнов, член страйкому

Страйковий комітет на вимогу колективу локомотивного депо Помічна, врахувавши всі колишні та сьогоднішні проблеми і помилки, розуміючи, що прийшов час рішучих дій із повною відповідальністю заявляє: «Вимагаємо припинити знищення локомотивного депо помічна, надати колективу можливість працювати в нормальному та цілісному режимі і для досягнення нашої колективної мети ми переходимо в стан безстрокового страйку до повного виконання наших вимог! Нам відступати нікуди! Ми залишаємо за собою право в межах законодавства отримувати допомогу юридичного, організаційного, інформаційного, морального та інших видів від громадських, політичних та професійних організацій та рухів. Закликаємо колективи інших наших залізничних підприємств, що також підпадають під прес знищувальної реформи приєднатися, обравши таку саму форму відстоювання колективного права, яку обрали ми. Разом до перемоги!»