Post Featured Image

Школа депутаток працює у Малій Висці

Громадська організація «ДієVO», яка об'єднала молодих освітян у Маловисківській громаді, займається питаннями формальної та неформальної освіти, а також сприяє активізації молоді в освітній та культурній сферах.

Цього року вони написали проект «Школа депутаток» та виграли грант як випускниці Академії Жіночого Лідерства. Це чудовий проект, що його реалізує Український жіночий фонд у партнерстві із Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин в рамках програми USAID DOBRE.

У рамках цього проекту минулих вихідних до Малої Виски приїхала Вікторія Талашкевич – журналістка, громадська діячка, координаторка «Прес-клубу реформ» і співзасновниця Бізнес-школи «WAKE UP». Вона поділилися із маловищанками власним досвідом і знаннями з теми орендування, роботи із медіа, комунікацій та просування у соціальних мережах.

- В мене вже вранці було відчуття, що сьогодні буде якийсь неймовірний день! І ці відчуття справдились! Це один із днів, коли відчуваєш почуття задоволення від знайомства та спілкування з гарною, цікавою людиною, - ділиться враженнями учасниця тренінгу Ірина Кудря. За її словами, інформація була подана чітко, зрозуміло, цікаво та із прикладами по особистому брендуванню і правильному позиціонуванню себе в соціальних мережах.

Нагадаємо, що Маловисківська громада давно є партнером програми USAID DOBRЕ, що виконується організацією Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.