Post Featured Image

Голоси Громад у місті Дніпро: Навчання по роботі з відео

У середу, 25-го липня у місті Дніпро (Дніпропетровська область) відбувся тренінг на тему «Цифрові засоби роботи із відео». Тренінг організовувала громадська організація «Громадська палата України» (керівниця - Наталя Жебрик) - партнери Прес-клубу реформ за проектом "Голоси Громад".

Учасники та учасниці навчання вдосконалили навички відеозйомки та монтажу відеоряду, а також отримали купу практичних лайфхаків по роботі з різними програмами, гаджетами, гівгами, фреймами та платформами для стрімінгу та ще багатьма, на перший погляд незнайомими та не зовсім зрозумілим термінами :-))

- Усі тонкощі по роботі з відео розбирали на конкретних прикладах при роботі в групах за підримки більш досвідчених колег та тренера, - пише у відгуці Андрій Барулін.

На його думку, як підсумок, учасники одностайно зауважили, що під час тренінгу, отримали багато сучасних практичних порад, переглянули власні підходи в роботі із відео та для покращення своєї роботи планують більш поглиблено ознайомитись з деякими практичними інструментами відеомонтажу.

Захід був проведений в межах проекту «Голоси Громад» завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Метою проекту «Голоси Громад» є сприяння розвитку свободи преси в об'єднаних територіальних громадах, особливо у сільській місцевості, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.

Детальна інформація про проект - за посиланням: http://kirovohradpressclub.org/hromadasvoices 

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.