Post Featured Image

Восьмий Великодній Благодійний Аукціон: Зібрано 189 910 гривень!

У середу 12-го квітня 2017-го року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбувся VIIІ Великодній Благодійний Аукціон, який традиційно проходить напередодні Великодніх свят. Як і минулого року кошти, зібрані в результаті торгів, будуть спрямовані на потреби пацієнтів Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру.

Квитки для участі в аукціоні вже традиційно коштували 100 грн. Таким чином навіть той, хто не зміг купити картину за дві-три тисячі гривень, придбавши квиток, зробив свій посильний внесок у загальну справу. Цьогоріч 39 чоловік придбали квитки на Аукціон, деякі купували по декілька квитків. Тож, за підсумками продажу квитків зібрано 4 700 грн.


Що стосується лотів, виставлених на торги, то їх цього року на загальний аукціон було зібрано 27 лотів та на «тихий» аукціон також 27. Серед авторів робіт як вже відомі на Кіровоградщині та поза її межами митці, так і молоді художники. Вперше до Аукціону доєдналися вихованці художньої майстерні «Indigo».

Традиційно брали участь в Аукціоні члени Національної спілки художників України, заслужений художник України Фелікс Полонський, заслужений художник України Сергій Шаповалов, Федір Лагно, Ольга Коломієць, Анатолій Кімнатний, Андрій Кадигроб, голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України Андрій Хворост, та відомі митці-благодійники Сергій Дрига, Дмитро Тарасенко, Наталія Федорова, Олег Рудий, Анна Іванова, Наталія Соловйова, Світлана Синявська, Ірина Глобенко, майстри декоративно-ужиткового мистецтва Людмила Кривенко, Ірина Терещенко та Володимир Крутоус. Вони надали твори живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва.

Щороку долучаються до Аукціону та передають картини із власних колекцій місцеві меценати. Микола Цуканов, власник галереї «Єлисаветград» надав картину заслуженого художника України Анатолія Шаповалова. Оформлення однієї з робіт забезпечила багетна майстерня «DA VINCI». Відомий в обласному центрі меценат та громадський діяч Людмила Шубіна надала для Аукціону з власної колекції дві роботи молодого автора Вадима Канащука. Роботи заслуженого художника України Олександра Чередниченка (м. Суми) та заслуженого художника України Фелікса Полонського (м. Кропивницький) були надані меценатами Тимуром та Людмилою Сидоренками.

Стало доброю традицією продаж на Аукціоні колективної роботи, написаної спеціально для даного заходу. Цього року таким лотом стала колективна робота журналістів та співробітників музею «Весняний настрій», створена у відділі музею - картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» під керівництвом Анатолія Кімнатного. До речі, саме ця робота була виставлена на продаж першою та перевершивши свою стартову ціну утричі надала успішний старт Аукціону - 2017 р.
Також кілька років поспіль, із незмінним успіхом, передає на Аукціон енергозберігаючі дизайнерські обігрівачі кропивницький виробник опалювальних приладів UDEN-S. Цього разу - це енергозберігаючий керамогранітний дизайнерський обігрівач «Вітер», на якому нанесено геометричний візерунок - авторська ручна робота художників, було продано за 3700 грн.

Підсумовуючи результати Восьмого Великоднього Благодійного Аукціону відзначаємо, що були продані усі лоти та отримано за них 179 300 грн. Загальна кількість покупців Аукціону «з молотка» та «тихого» становила 22 чоловіка. Найбільшу кількість лотів придбали Руслан Згривець - сім та Тетяна Чорна п’ять робіт.

Родзинкою Великоднього Благодійного Аукціону цього року стала дуже «оригінальна» поява на заході роботи Наталії Соловйової «Ранковий чай». Її художниця ще 5 квітня поштовим відправленням надіслала з Одеси до Кропивницького. Але на початок Аукціону роботу ще не було доставлено до музею. Тож даний лот на Аукціоні був представлений лише кольоровим фотознімком картини, за яким і викупив її Руслан Згривець. Та вже під час продажу останнього лоту «з молотка» поштовий перевізчик доставив роботу до музею. Тож всі хвилювання організаторів та художниці-благодійниці залишилися позаду, а своєрідна екстремальна логістика доставки роботи на Аукціон назавжди увійде в історію проведення Великоднього Благодійного Аукціону 2017 року.


Поряд з лотами загального Аукціону окремим експозиційним комплексом були представлені твори, які стали учасниками «тихого аукціону». Тож, найзворушливими учасниками Аукціону стали вихованці художньої майстерні «Indigo»: Софія Чорна (7 років), Василіса Єфімова (7 років), Єва Валайніс (8 років), Єлизавета Коноваленко (8 років), Софія Литвиненко (9 років), Софія Варакіна (9 років), Лідія Литвинова (9 років), Єлизавета Литвинова (9 років), Єлизавета Галімьська (10 років), Евеліна Коваль (10 років), Аліна Іванець (17 років) та ще один учасник майстерні, який забажав залишитися інкогніто.

У список учасників «тихого аукціону» потрапили як новачки – Анастасія Мороз, Олена Крокодиленко, Надія Мовчан, Ольга Самсонова так і майстри, які вже не перший раз надають свої роботи: Юлія Степанок та Майя Поліщук. Окрасою Аукціону стали дві дизайнерські вечірні сукні з італійських тканин (шовк, гіпюр, сітка, 3D-мереживо розписане декоративними фарбами) від Крістіни Ткаченко.

Отже, за підсумками «Тихого аукціону» 12 квітня було отримано 5 910 грн. а залишилися не викупленими 13 лотів, а отже, «тихий» аукціон продовжено до завершення Великодніх свят (лоти можна переглянути в музеї та на сторінці Аукціону у Фейсбук).


Приємно відмітити і ще одну добру традицію Великоднього Аукціону - придбавши на Аукціоні роботи благодійники, або художники передають їх до фондів музею. Не втомлюємося дякувати нашим друзям меценатам, які таким чином поповнили мистецьку скарбницю провідної музейної установи Центральної України за підсумками проведення минулорічних Аукціонів: Людмилі Шубіній, Тіграну Хачатряну, Тимуру та Людмилі Сидорененкам, Олександру Дануці, Миколі Цуканову, Ярославу Бублику, Олександру Шамардіну, Геннадію Осетрову, Тетяні Чорній, Ірині Саєнко, Ганні Дядечко, Федору Лагну, Олександру Рацулу, Дарині Броншпіц, Олегу Шрамку та ін.
 Традицію продовжено і у 2017 році. Щиро вдячні нашим благодійникам, а саме: Тетяні Чорній, Ірині Саєнко, Олександру Гавриленку, Андрію Кадигробу та Катерині Соломєєвій за чудові дарунки фондовому зібранню музею, які були придбані на Восьмому Великодньому Благодійному Аукціоні.

Весь перебіг Аукціону транслювався он-лайн Кіровоградським Інтернет телебаченням «КІТ», творчий колектив якого святкував саме 12 квітня свій день народження. А отже, з щирих привітань наших друзів – журналістів із річницею розпочалася і трансляція Благодійного Аукціону!


Тож Великодній Благодійний Аукціон 2017 р. успішно відбувся. Всього отримано 189 910 грн., з них 4700 грн. – за квитки, 5 910 грн. - «тихий» аукціон та 179 300 грн. великий.  Станом на 14 квітня 2017 року докуплено ще 5 лотів «тихого» аукціону – 1800 грн. Таким чином залишилося 8 лотів з «тихого» аукціону вартістю ід 150 грн. (дитячі роботи) до 1500 грн. дизайнерські сукні.

З більш детальною інформацією про проведення VIIІ ВеликодньогоБлагодійного Аукціону можна ознайомитися на сторінці у Фейсбук та на офіційному сайті Аукціону

Нагадаємо, що Великодній Благодійний Аукціон – це продаж картин, безоплатно наданих художниками та колекціонерами. У 2009-му році на першому аукціоні було зібрано 27 700 грн., і на ці кошти було придбано меблі та техніку для дитячого будинку «Наш Дім». У 2010-му році було зібрано 25 560 гривень, і придбано набір хірургічних інструментів для обласної дитячої лікарні. У 2011-му році було зібрано 70 000 грн., на які було придбано обладнання для гематологічного відділення тієї ж лікарні. У 2012-му році було зібрано 96 200 гривень на обладнання для операційного відділення обласної дитячої лікарні. Того ж року Оргкомітет акції було нагороджено відзнакою Асоціації благодійників України «Сяйво добра» за проведення Великоднього Благодійного Аукціону. У 2013 році було зібрано 113 тисяч на медичне обладнання для обласної дитячої лікарні. Тоді ж акцію було відзначено дипломом Першого Національного конкурсу «Благодійна Україна» у номінації «Благодійна акція року». У 2014 році за рішенням оргкомітету аукціон не проходив через складну суспільно-політичну ситуацію в країні. Проте у 2015-му році було вирішено поновити аукціон, під час якого зібрано 360 тисяч гривень і придбано обладнання для обласного госпіталю, де лікуються учасники АТО. У 2016 році було зібрано 151 тисячу грн., які було використано на закупівлю сучасного медичного обладнання, яке найбільше потрібно різним відділенням обласного онкологічного диспансеру.

Оргкомітет Аукціону висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до участі в Акції. Творити добрі справи так легко! Не будемо байдужими! Приєднуємось!

Оргкомітет аукціону
директор Кіровоградського обласного художнього музею Тетяна Ткаченко
завідуючий відділом музею - картинної галереї Петра Оссовського "Світ і Вітчизна" Анатолій Кімнатний
журналіст, керівник громадської організації «Прес-клуб реформ» Вікторія Талашкевич

15 comments (Add your own)

1. ZonaHaumn wrote:
I appreciate you sharing this article.Much thanks again. Really Great. http://mxd45j68.tumblr.com/ - Boshers

December 20, 2017 @ 21:29

2. Myrlekade wrote:
Игры торрент » Гонки, Action, Про зомби » GTA / Grand Theft Auto : San Andreas - Zombie Описание: Zombie Andreas - это модификация к игре San Andreas, которая скачать обычный hud для gta sa http://biodex2u.com.my/index.php/forum/kesuburan-lelaki/439303-yx#436791 - http://biodex2u.com.my/index.php/forum/kesuburan-lelaki/439303-yx#436791 Сразу же как появилась gta появились и похожие игры .Сейчас я перечислю самые лучшие из них (они даже круче чем сама гта ). Игра достаточно интересна онлайн игра .Про две группировки в городе Сан-паро.

December 29, 2017 @ 21:29

3. ThereseMa wrote:
Soundtrack / Тема Для Гта Сан - Андреас Gta San Andreas By [Bbs - Beast02:17. Знаете что-то интересное про исполнителя « Gta San Andreas Soundtrack »? Расскажите нам. http://abaj.ru/doska/tools.php?event=profile&pname=Asleyhits - гта пять гонки TK GTA SA приколы баги глюки . Debrief: Коды на GTA San Andreas: оружие, здоровье, броня, деньги Самые используемые коды для gta san andreas, рекомендуем Вам записать их на листочке или выучить, иначе придётся регулярно посещать эту

December 30, 2017 @ 21:29

4. wrote:
I am curious to find out what blog system you happen to be using?
I'm having some small security issues with my latest website
and I would like to find something more safe. Do you have any solutions?

May 13, 2019 @ 21:29

5. wrote:
You actually make it appear so easy with your presentation but I in finding this matter to be actually something that I believe
I'd never understand. It sort of feels too complicated and extremely extensive for me.
I'm looking ahead on your next publish, I will attempt to get the
cling of it!

June 14, 2019 @ 21:29

6. wrote:
Fantastic website you have here but I was wanting
to know if you knew of any forums that cover the same topics discussed in this
article? I'd really like to be a part of community where I can get opinions from other experienced
individuals that share the same interest. If you have
any recommendations, please let me know. Thank you!

June 21, 2019 @ 21:29

7. wrote:
Hey just wanted to give you a quick heads up.
The text in your content seem to be running off the screen in Internet explorer.
I'm not sure if this is a format issue or something to do
with browser compatibility but I thought I'd post to
let you know. The design look great though!
Hope you get the issue solved soon. Thanks

July 31, 2019 @ 21:29

8. wrote:
Hurrah, that's what I was searching for, what
a data! present here at this webpage, thanks admin of this website.

August 18, 2019 @ 21:29

9. wrote:
Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied
on the video to make your point. You definitely know what youre talking about, why waste your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something informative to read?

September 24, 2019 @ 21:29

10. wrote:
This paragraph is in fact a nice one it assists new web visitors,
who are wishing for blogging.

October 28, 2019 @ 21:29

11. wrote:
Hey! Do you know if they make any plugins to protect against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any recommendations?

December 30, 2019 @ 21:29

12. wrote:
I really like what you guys are usually up too.
This kind of clever work and reporting! Keep
up the awesome works guys I've included you guys to my own blogroll.

January 15, 2020 @ 21:29

13. wrote:
viagra for sale canadian

June 3, 2020 @ 21:29

14. wrote:
albuterol pills

June 3, 2020 @ 21:29

15. wrote:
buy keflex

June 3, 2020 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.