Event Featured Image

Вибори у шести ОТГ Кіровоградської області: особливості формування комісій та округів

October 3, 2017

У вівторок, 3 жовтня, о 13:00 у Прес-клубі м. Кропивницького (вул.. Соборна. 1а (ТЦ «Копілка» 3-й поверх) відбудеться прес-конференція за результатами спостереження Громадянської мережі ОПОРА: «Вибори у шести ОТГ Кіровоградської області: особливості формування комісій та округів».

Нагадаємо, що 29 жовтня 2017 року  у Кіровоградській області відбудуться перші вибори у Тишківській, Катеринівській, Первозванівській сільських об’єднаних територіальних громадах, Компаніївській та Смолінській селищних об’єднаних територіальних громадах, а також Помічнянській міській об’єднаній територіальній громаді.Відповідно до постанови  ЦВК  від 18 серпня 2017 року № 164, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться у 202 новостворених об’єднаних територіальних громадах.

Відповідний виборчий процес розпочався за п’ятдесят днів до дня голосування, тобто, 9 вересня (частина 4 статті 15 Закону України «Про місцеві вибори»). Під час заходу Зоя Лебідь, координаторка громадського спостереження ОПОРИ за виборами у Кіровоградській області, розповість про особливості формування виборчих комісій та утворення округів у регіоні.Запрошуємо кандидатів, представників політичних партій, громадських активістів, журналістів та небайдужих громадян.