Event Featured Image

Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

October 8, 2018

Коли? 8 жовтня, 12:30 – 14:30 
Де? м. Кропивницький, Прес-клуб реформ (бізнес-центр «Єлисаветград», вул. Чикаленка, 1-А, 1-й пов.)
Участь у презентації безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation


Для кого? 

✔️ представники неурядових організацій

✔️ студенти, молодь

✔️ представники малого і середнього бізнесу

✔️ освітяни

✔️ усі зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС 


Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм:

✏️ Horizon 2020

✏️ Creative Europe

✏️ Culture Bridges

✏️ Erasmus+

✏️ COSME

✏️ EU4Business

✏️ EU Study Days (Єврошкола)

✏️ eTwinningPlus та ін.


Також буде представлено активності Інформаційного центру ЄС у м. Кропивницький, що знаходиться на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В. Винниченка, та діяльність експертної команди Team Europe Кропивницький.


Презентація проводиться Представництвом ЄС в Україні і є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які воно організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.


За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455 23 75, skorolkov@internews.ua або Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, osavenko@internews.ua