Post Featured Image

Пілоти виграли європейський "Брейн-Ринг"

З нагоди Дня студента у міській раді Кропивницького кожної осені відбувається гра «Брейн-ринг» за участі студентських та молодіжних команд всіх бажаючих навчальних закладів міста.

Це були ігри осіннього сезону вже ХХІІ міського чемпіонату, що його багато років поспіль успішно організовує Управління молоді та спорту міської ради Кропивницького спільно із громадською організацією «Кіровоградська обласна ліга інтелектуального розвитку». Цього року, додавши до пакету питань чимало "загадок", що стосувалися європейської тематики, турнір підтримала ініціатива Team Europe. До команди входять координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич та керівниця проектного департаменту Ольга Гріднєва.Участь у змаганні взяли вісім команд, а це понад півсотні юнаків та дівчат, які зібралися разом і пограти, і повболівати. Команди «Феміда» (ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління»), «Гермес» (Кропивницький коледж харчування та торгівлі), «Логос» (Кропивницький будівельний коледж), «Совенята» (Центральноукраїнський національний технічний університет), «Скіф» (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка), «Культ Карго» (льотна академія Національного авіаційного університету), «Прайд» (економіко-технологіний інститут імені Роберта Ельворті), «Олімпія» (Кропивницький інститут ПВНЗ «Університет сучасних знань») боролися за перемогу у турнірі. До речі, навесні турнір теж проходить, тож, хто не встиг цього разу - слідкуйте за сторінкою Team Europe на Фейсбуці, там буде анонс!

- "Брейн-ринг” уже як традиція, Щороку ми проводимо захід на базі міської ради. Ця гра є більш драйвовою і не потребує високого рівня підготовки. “Брейн-ринг” захоплює не лише учасників, а й глядачів. Адже цікаво спостерігати за емоціями гравців», - цитує Андрія Флоренка сайт CBN

У цікавій і напруженій боротьбі чемпіонами стала команда «Культ Карго» (Льотна академія Національного авіаційного університету), віце-чемпіоном – команда «Феміда» (ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління»), другим віце-чемпіоном – команда «Совенята» (Центральноукраїнський національний технічний університет). Всі учасники та переможці отримали подарунки і грамоти від організаторів.

- Ми постійно проводимо заходи для молоді на тематику, що стосується відносин України та Європи, і гра "Брейн-Ринг" стала ще одним класним етапом залучення юнацтва до євроінтеграційних процесів, - коментує Ольга Гріднєва, членкиня команди "Team Europe Кропивницький". Вона не тільки допомагала Андрію вести гру, але й вручала призи переможцям та анонсувала можливість запрошення експертів Team Europe у навчальні заклади міста для проведення різноманітних інформаційно-просвітницьких акцій.

текст - Вікторія Талашкевич, фото - Олена Карпенко

3 comments (Add your own)

1. wrote:
This text is priceless. When can I find out more?

November 23, 2019 @ 21:29

2. wrote:
Hi it's me, I am also visiting this website regularly, this web site is actually pleasant and the viewers are genuinely sharing
fastidious thoughts.

December 10, 2019 @ 21:29

3. wrote:
Your mode of explaining all in this post is truly
fastidious, every one be able to simply know it, Thanks a lot.

January 14, 2020 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.