Post Featured Image

Вишкіл для журналістів в Чернівцях – плідно, насичено, натхненно

Нещодавно у Чернівцях зібралися журналісти із багатьох куточків України – на черговий вишкіл проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа». Кіровоградщину на вишколі представляють Вікторія Талашкевич, спів-редакторка сайту «Тусовка», координаторка Прес-клубу реформ.
 

Із журналістами-учасниками вишколу поділилися знаннями Ярослав Грицак, науковець, історик і публіцист, Андрій Кирчів, виконавчий директор Асоціації «Енергоефективні міста України».


Модерував вишкіл, давав гарні поради і підтримував учасників та учасниць Анатолій Марциновський, журналіст «Європейської правди», ментор та експерт згаданого вище проекту.

Під час навчання мова йшла про такі теми, як сучасний стан ЄС та його перспективи, добробут, безпека чи європейські цінності, а також енергоефективність як важливу складову євроінтеграції та асоціації з ЄС.  Також із учасниками вишколу спілкувався Павло Шеремета, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), президент Київської школи економіки.Протягом двох днів перед учасниками стояло також і практичне завдання – підготувати  матеріали на запропоновані теми – з яким вони загалом якісно впоралися. За результатами вишколу Вікторія Талашкевич підготувала лонгрід під назвою "Cинусоїда життя Європейського союзу"

Вишкіл проведено в рамках другого етапу проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», який втілюється польським Фондом міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева». Фоторепортаж з заходу можна переглянути тут: http://bit.ly/ChernivtsiMediaWorkshop

Проект реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що у свою чергу фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.