Event Featured Image

Тренінг «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

October 8, 2018

Коли? 8 жовтня, 15:00 – 18:00
Де? м. Кропивницький, Прес-клуб реформ (бізнес-центр «Єлисаветград», вул. Чикаленка, 1-А, 1-й пов.)
Участь у тренінгу безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/NGOs--training 


✔️ Для кого? Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть здобути навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у ефективній комунікації з донорами. Захід буде також корисний усім тим, кому дана тема цікава у контексті їхньої громадської діяльності. 


Серед винесених на розгляд тем:

✏️ термінологія грантових заявок і тендерів

✏️ хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними

✏️ види грантової допомоги

✏️ як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці

✏️ принципи складання бюджету проекту та ін.

Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання. 


ТРЕНЕР:  Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».


Тренінг проводиться Представництвом ЄС в Україні і є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які воно організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455 23 75, skorolkov@internews.ua або до Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, osavenko@internews.ua