Post Featured Image

Прес-клуб стане учасником проекту «Точне відображення угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа»

Громадська організація "Прес-клуб реформ" та сайт "Тусовка" братимуть участь у другому етапі проекту «Точне відображення Угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», який розпочався в квітні 2017 року і триватиме два роки до березня 2019 року. Найближчим часом координаторка "Прес-клубу реформ" Вікторія Талашкевич підпише Меморандум про співпрацю.

Проект реалізується польським Фондом міжнародної солідарності у співпраці з Інтерньюз-Україна та Товариства Лева; фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку USAID та Фондом міжнародної солідарності. Мета проекту: підвищити рівень знань та поінформованості громадян України щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС (УА), можливостей та викликів, які постануть перед українським суспільством; підвищити кількість збалансованої інформації щодо імплементації УА.

Цілі проекту: підвищити рівень знань та професійного потенціалу українських ЗМІ задля якіснішого та збалансованішого висвітлення питання УА в медіа. Проект Стратегії інформування суспільства щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС буде розроблено спільними зусиллями Експертної групи проекту та Урядового офісу з питань європейської інтеграції Кабінету Міністрів України.

Більш детальну інформацію про продовження і діяльність в рамках проекту «Точне відображення Угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», можна знайти за посиланням

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.