Post Featured Image

Уряд говорить з регіонами: журналісти дізнавалися про деталі євроінтеграції

Три десятки журналістів із різних регіонів України, у тому числі і з Кропивницького, відвідали прес-брифінг провідних посадовців Кабінету Міністрів України. Брифінг, що відбувся 20 червня 2017 року. Зустріч організували Офіс Віце-прем'єр-міністра України з європейської та євроатлантичної інтеграції і польський Фонд міжнародної солідарності (Solidarity Fund PL) у партнерстві з громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева». Кіровоградський прес-клуб на заході представляла координаторка - Вікторія Талашкевич.


Брифінг є частиною стратегічної роботи Уряду з комунікування процесів євроінтеграції в Україні, зокрема з регіональними медіа. Журналісти є учасниками другого етапу проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа». Вікторія Талашкевич представляє у проекті інформаційний веб-сайт "Тусовка".

Завдяки прес-брифінгу учасники мали можливість дізнатися останні новини євроінтеграційного процесу України в цілому, та регіонів зокрема, поспілкуватися з представниками Уряду, отримати відповіді на найбільш хвилюючі питання. Про процес імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС розказала Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-Прем’єр-Міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Окрім цього, цікавим для журналістів було питання ухвалення екологічного законодавства і законодавства, що регулює ринок електричної енергії, а також перспективи членства України в НАТО.
Продовжила прес-брифінг Ганна Тіщенко, начальник візового відділу Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України. Символічно, що саме в день проведення брифінгу українці святкували перші 10 днів безвізу. Пані Тіщенко ще раз звернула увагу на правила перетину кордону без візи, які документи необхідно мати та розказала про найбільш поширені причини відмови в’їзду до країн ЄС в умовах безвізового режиму.

Про перспективи і можливості аграрного сектору, актуальний стан сільськогосподарського виробництва та експортний потенціал продукції сільського господарства в країни ЄС розповіла Ольга Трофімцева, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції. Також Ольга Трофімцева наголосила, що саме розвиток аграрних технологій є запорукою успіху сільського господарства.

Олексій Рожков, начальник управління співробітництва з ЄС, заступник директора департаменту міжнародного торгово-економічного співробітництва та євроінтеграції Міністерства економічного розвитку і торгівлі завершував прес-брифінг своїм виступом. Пан Рожков розказав про заходи Уряду, що спрямовані на максимальне використання можливостей в рамках зони вільної торгівлі Україна – ЄС і найбільш перспективні та пріоритетні галузі. Цікавим для журналістів було питання економічного розвитку східних та центральних регіонів України.

Такий формат проведення прес-брифінгу був цікавим та корисним досвідом для учасників, що дало їм змогу підготувати різноманітні журналістські матеріали для своїх видань.

Другий етап проекту «Точне відображення угоди про Асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» втілюється польським Фондом міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева». Проект реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що у свою чергу фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

1 comment (Add your own)

1. wrote:
Hello just wanted to give you a quick heads up.
The words in your post seem to be running off the screen in Firefox.

I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with browser compatibility but
I thought I'd post to let you know. The design and style look great
though! Hope you get the issue resolved soon. Kudos

May 2, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.