Event Featured Image

Facebook & Instagram: Продажі замість «лайків!»

November 4, 2017

Хочете дізнатися, як перетворити свою Facebook-сторінку та свій Instagram- профіль у дійсно дієвий діловий майданчик? Бізнес-школа «WAKE UP» запрошує у суботу, 4-го листопада на тренінг «Facebook & Instagram: Продажі замість «лайків!». Заняття проведе Надія Кареліна, а досвідом виступів перед публікою та вміння триматися перед камерою поділиться Володимир Вященко.

«Присутність компанії в соціальних мережах вже стало невід'ємною частиною інтернет-стратегії. У потоці контенту, який люди споживають щодня, важливо бути корисним і створити образ бізнесу, що заслуговує на довіру», - переконана Надія Кареліна. Вона має неймовірний досвід роботи у мережах Facebook та Instagram, яким поділиться із учасниками та учасницями тренінгу.

«Будь-яка людина може перебороти свій страх говорити перед камерою і виступати перед публікою. Я поділюся з вами своїми секретами роботи на телебаченні та виступів», - обіцяє Володимир Вященко. На слухачів Бізнес-школи «WAKE UP» чекають як презентації, так і практична робота.

Тренінг буде корисний як тим, хто працює у бізнесі чи на керівній посаді, так і тим, хто прагне створити та розвинути власний бренд. Реєстраційний внесок на участь у тренінгу – 300 грн.\з особи.  Телефонуйте, щоб зареєструватися: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) та 066-328-40-48 (Жанна Січкарь)

Про бізнес-школу: Бізнес-школа «WAKE UP» створена на базі творчої групи «Jane&Vika» та займається питаннями неформальної освіти для дорослих. Місією «WAKE UP» є якісне навчання для людей, які розвивають власну справу, працюють на керівних посадах та займаються особистісним розвитком. Організатори і викладачі бізнес-школи «WAKE UP» мають досвід тренерства та наставництва як на рівні міста Кропивницького та Кіровоградської області, так і у масштабах України. Творча група «Jane&Vika» має понад п’ять років досвіду роботи у сфері організації заходів неформальної освіти та навчання для дорослих, яким готова ділитися із партнерами та колегами.