Event Featured Image

Як монетизувати Інстаграм та Фейсбук?

February 3, 2018

Хочете дізнатися про те, як перетворити свою сторінку на Facebook та свій профіль в Instagram у дійсно дієвий бізнесовий майданчик? Бізнес-школа «WAKE UP» запрошує у суботу, 3-го лютого на чергове навчання! Тренінг на тему «Facebook & Instagram: Продажі замість «лайків!» проведе Надія Кареліна, а окремі цікаві блоки щодо публічних виступів представить Володимир Вященко.

«Просуваючи свій бізнес в Інтернеті, можна проводити кампанію саме для вашої цільової аудиторії, відкинувши тих користувачів, які не є для вас значущими у кожному конкретному випадку», - радить Надія Кареліна. Вона має багаторічний досвід роботи у мережах Facebook та Instagram, яким поділиться із учасниками та учасницями тренінгу.

«Страх та хвилювання перед публічним виступом – це нормально, і це насправді добре, бо допомагає вам бути жвавішим та більш енергійними. Інша справа, коли хвилювань стає багато і вони переходять в страх, що паралізує думки. З цим треба і можна працювати!», - переконаний Володимир Вященко. Він розповість про те, що і як варто робити, щоб ваш публічний виступ став чудовим.

На слухачів Бізнес-школи «WAKE UP» чекають як презентації, так і практична робота. Тренінг буде корисний як тим, хто працює у бізнесі чи на керівній посаді, так і тим, хто прагне створити та розвинути власний бренд.

Внесок на участь у тренінгу – 300 грн.\з особи. Зробити внесок потрібно не пізніше, аніж за три дні (до 1-го лютого 2018 року) до тренінгу. Телефонуйте, щоб зареєструватися: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) та 066-328-40-48 (Жанна Січкарь)

Про бізнес-школу: Бізнес-школа «WAKE UP» створена на базі творчої групи «Jane&Vika» та займається питаннями неформальної освіти для дорослих. Місією «WAKE UP» є якісне навчання для людей, які розвивають власну справу, працюють на керівних посадах та займаються особистісним розвитком. Організатори і викладачі бізнес-школи «WAKE UP» мають досвід тренерства та наставництва як на рівні міста Кропивницького та Кіровоградської області, так і у масштабах України. Творча група «Jane&Vika» має понад п’ять років досвіду роботи у сфері організації заходів неформальної освіти та навчання для дорослих, яким готова ділитися із партнерами та колегами.