Post Featured Image

Проект "Голоси Громад": Менторка - Наталія Фенько

Шістнадцять учасників та учасниць менторської програми "Голоси громад" проходять цими зимовими місяцями коучинг у відомих і популярних менторів - медійників, викладачів, експертів.

Коучінг відбувається у рамках проекту, що його втілює громадська організація «Прес-клуб реформ» у Кіровоградській, Полтавській та Дніпропетровській областях завдяки щедрій підтримці американського народу у вигляді гранту від Посольства США в Україні. Кожен учасник та учасниця готують медіа-проекти, якими поділяться під час фінальної школи у лютому місяці.

Менторка Наталя Фенько поділилася з нами першими результатами чотирьох учасників та учасниць, які проходять коучінг саме у неї.

- Протягом листопада-грудня 2018 року учасниками менторської програми були підготовлені й реалізовані медіа-проекти соціального, культурного, освітнього та безпекового напрямків. Для цього було проведено ряд консультацій, бесід, зустрічей, обговорень як наживо, так і в режимі онлайн, - розповідає пані Наталя.

За її словами, під час консультувань обговорювалися такі проблеми, як технічні параметри адміністрування фейсбук-сторінки, алгоритм написання цікавих постів з врахуванням інтересів аудиторії, розширення кола дописувачів та наповнення сторінки якісним контентом.

- Учасник програми "Голоси Громад" Михайло Яремчук започаткував медіа-проект «Безпечний простір» отримав велику підтримку у ФБ-спільноті, - коментує пані Наталя. За словами менторки, формат медіа-проекту - загальнодоступна група у соціальній мережі Facebook, мета якого - інформувати громаду про небезпечні ситуації, що можуть чатувати на кожного, і, головне, – про можливості їх вирішення чи уникнення у різноманітних життєвих ситуаціях. Мета – обмін досвідом, інформування та спілкування небайдужих громадян задля безпеки та спокою.

- Учасниця Світлана Скирда веде медіа-проект «Анти-булінг», формат якого загальнодоступна група у соціальній мережі Facebook, а мета і завдання - інформування про випадки морального і фізичного тиску на вчителів, пошук взаємодії з батьками учнів, - ділиться першими результатами пані Наталя.

- Учасниця Ірина Зайцева знаходиться у пошуках цікавих форматів для жінок. Вона започаткувала медіа-проект «Клуб звичайних жінок» у форматі загальнодоступної групи у соціальній мережі Facebook, - розповідає менторка.

Мета і завдання проекту Ірини - створити комунікаційний майданчик для спілкування  звичайних жінок, де кожна жінка має свою НАДзвичайність... «Ми жінки, в чомусь такі різні, а в чомусь однакові».

- Учасниця програми Вікторія Мельник має цікаві ідеї проектів саме для молодіжної, студентської аудиторії. Її медіа-проект «KropLit» - це друковане журнальне видання, мета якого - знайомити широку аудиторію з творчістю молодих літераторів міста та регіону, - розповідає пані Наталя Фенько. За її словами, згодом журнал набуде електронного формату. Робота виконана самостійно, починаючи від концепції і завершуючи видавничим втіленням продукту.

Незабаром опублікуємо відгуки про проект інших менторів та менторок, а також учасників та учасниць програми "Голоси Громад2. Наразі ж нагадаємо, що метою проекту є сприяння розвитку свободи преси, а також підвищення активності місцевих спільнот в ході процесів децентралізації та удосконалення навичок місцевих журналістів, блогерів і медіа-активістів.

3 comments (Add your own)

1. wrote:
You're so awesome! I do not suppose I've read through a single thing
like this before. So nice to discover another person with a few unique thoughts on this subject.
Seriously.. many thanks for starting this up. This site is something that is
needed on the web, someone with some originality!

May 7, 2019 @ 21:29

2. wrote:
Thanks for finally talking about >Проект "Голоси Громад": Менторка - Наталія Фенько | kirovohradpressclub June 14, 2019 @ 21:29

3. wrote:
Hey There. I found your blog using msn. This is an extremely
well written article. I will make sure to bookmark
it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post.
I will definitely return.

July 17, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.