Post Featured Image

Тематичний квест для молоді «Здорове кохання»

Найромантичніше свято року – гарний привід говорити про безпечні стосунки і ще раз впевнитись у своїх знаннях щодо збереження репродуктивного здоров’я. А ще – зробити це у цікавій формі! Десять команд, що складались із учнів ДНЗ “Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг” мали показати і свої знання щодо загроз, які можуть виникати для здоров’я, методів планування сім’ї та особистного захисту, і продемонструвати власний творчий потенціал.

Все це потрібно було для того, щоб визначити переможця тематичної акції-квесту «Здорове кохання». Треба сказати, що впорались вони з цим на “відмінно”, а ще паралельно отримали купу корисної інформації. Тематична акція-квест «Здорове кохання» відбулася в рамках реалізації проекту “Здоров’я жінок Кіровоградщини, що його імплементує Кіровоградський прес-клуб у партнерстві з програмою “Здоров’я жінок України”.

Програма «Здоров’я жінок України» – це п’ятирічна Програма (2011- 2016 рр.) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Програма впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу. Мета програми «Здоров’я жінок України» – сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.