Event Featured Image

Як відкрити кафе з нуля?!

December 2, 2017

Хочете дізнатися про те, як відкрити кафе з нуля? Чим вигідна франшиза? Які проблеми трапляються на шляху рестораторам? Бізнес-школа «WAKE UP» запрошує у суботу, 2-го грудня на чергове навчання!

Тренінг на тему «Як відкрити кафе з нуля?!» проведуть відразу четверо (!) тренерів. Це люди із реальним досвідом ведення ресторанного бізнесу у місті Кропивницький, тож буде і цікаво, і корисно, і мотивуюче! Незабаром ми познайомимо вас з ними.

Тренінг буде корисний як тим, хто планує чи мріє про те, щоб відкрити власне кафе, так і всім, хто цікавиться розвитком бізнесу.

Реєстраційний внесок на участь у тренінгу – 300 грн.\з особи. Телефонуйте, щоб зареєструватися: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) та 066-328-40-48 (Жанна Січкарь).

Про бізнес-школу: Бізнес-школа «WAKE UP» створена на базі творчої групи «Jane&Vika» та займається питаннями неформальної освіти для дорослих. Місією «WAKE UP» є якісне навчання для людей, які розвивають власну справу, працюють на керівних посадах та займаються особистісним розвитком. Організатори і викладачі бізнес-школи «WAKE UP» мають досвід тренерства та наставництва як на рівні міста Кропивницького та Кіровоградської області, так і у масштабах України. Творча група «Jane&Vika» має понад п’ять років досвіду роботи у сфері організації заходів неформальної освіти та навчання для дорослих, яким готова ділитися із партнерами та колегами.