Post Featured Image

Як написати грантову заявку на конкурси ЄС: Тренінгу на таку тему провела у Дніпрі Вікторія Талашкевич

Представництво Європейського Союзу в Україні провело у місті Дніпро серію інформаційно-просвітницьких заходів у рамках компанії «Будуймо Європу в Україні». У тому числі відбувся тренінг для представників громадських організацій Дніпропетровської області, бізнесменів, представників влади міста та усіх зацікавлених темою написання грантових заявок для проектів Європейського Союзу.


Тренінг провела Вікторія Талашкевич, експерт з розробки та подання грантових заявок, координаторка Прес-клубу реформ, м. Кропивницький. Також важливий і змістовний виступ зробила Тетяна Шульга, секторальний менеджер Представництва ЄС: регіональний розвиток, молодь та культура.

Під час тренінгу учасники більше дізналися про грантові програми ЄС, особливості написання грантових заявок, види грантів, а також отримали довідкову інформацію та джерела для пошуку необхідної інформації про гранти ЄС, практичні поради від експертів.

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі! Слідкуйте за анонсами подій у рамках кампанії «Будуймо Європу в Україні» на сайті громадської організації «Інтерньюз Україна».

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.