Post Featured Image

Indie Media Camp: Запрошуються старшокласники!

У листопаді поблизу Києва відбудеться "Indie Media Camp" для учнів 9-11 класів. Табір є місцем вільного спілкування молоді з різних міст України, в якому ви навчитеся висловлювати свої погляди за допомогою різних мистецьких та медіа-методів. До участі запрошуються і старшокласники із Кіровоградщини!

Приєднуйтесь аби отримати знання про розмаїття спільнот та їх мирне співіснування, урбанізм та учасництво містян в житті міста, дізнатись про новітні медіа та попрактикувати спільну творчість. У таборі ти зможеш взяти участь в майстер-класах з відео, анімації, фотографії, відеомапінгу та розробити свій перший аудіо-тур.

Табір проходить за підтримки Посольства США в Україні. Партнер проекту на Кіровоградщині - громадська організація "Прес-клуб реформ". Табір відбудеться в с. Мощун, Київська обл., Готельний комплекс Пуща Лісова. Проїзд, проживання, харчування та заняття в таборі безкоштовні. 

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ? Заповнити заявку до 15 жовтня 2017р.  Отримати відповідь про участь до 25 жовтня 2017 р.Бути готовим до активної участі в усіх заходах табору, розвивати допитливість та вміння працювати в групі.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

1 comment (Add your own)

1. Matviichuk Veronika wrote:
I known at this camp from Oxana Netrebenko

October 2, 2017 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.