Post Featured Image

Якісна інфографіка: як візуалізувати текст і розширити коло читачів у сучасних ЗМІ

Сьогодні у Прес-клубі м. Кропивницький розпочався тренінг для журналістів та редакторів ЗМІ, які планують розвивати такий напрямок у роботі як мультимедіа або ж хочуть вдосконалити свої вміння.

На тренінг приїхали представники із кількох центральних областей, а працюють з ними тренери - Владислав Кулик та Дмитро Тужанський (на фото).
Протягом двох днів журналісти отримають найбільш актуальну інформацію про графічний та візуальний контент в медіа, особливості його створення та важливість для роботи ЗМІ, тренди та практичні поради.


Крім того, учасники пройдуть по кроках кожен з етапів створення інфографіки – від пошуку теми та збору інформації до процесу візуалізації даних.

Сьогодні мова про аналітичну частину створення інфографіки, про інфографіку як одиницю контенту і новий жанр, про те, чому візуальність має значення і де шукати теми та інформацію для інфографік.


Детально про тренеів:

Владислав Кулик, викладач у програмах Інтерньюз – Україна на курсах по нових медіа теми пов’язані з дизайном, візуалізацією інформації та керуванням процесом створення візуального контенту. Закінчив Харківську політехніку, де навчився системному підходу до вирішення складних та різнопланових задач. Замість того, аби стати інженером-конструктором пішов у медіа-аналітику, бо це було набагато цікавіше. За кілька років вже мав кар’єру у медіа. Працював журналістом та редактором у найкращій в ті часи у Харкові службі новин на радіо. Втілив першу велику власну професійну мрію про новину журналістику. Автор та аналітик у різних медійних проектах по політиці та економіці. Телебачення, радіо, щоденні газети тощо. Кілька виборчих проектів, які консультував по медіа та плануванню кампаній. Ніякого бруду, тож нікому нічого не винен.

Дмитро Тужанський, політичний аналітик, консультант з медіа та маркетингу, медіатренер. Співпрацює з ОБСЄ, Інтерньюз Україна, є аналітиком Комітету виборців України. Свого часу працював редактором та копірайтером у діджитал-агенції PRODIGI (prodigiagency.com), де працював з Kyivstar, Discovery Channel, ПУМБ, Microsoft Ukraine, Samsung та ін. Як політичний оглядач дописує для Європейської та Української Правди, Українського тижня. Як стратег та аналітик співпрацював з такими проектами як Slovoidilo.ua, FreeCrimea.com.ua. Займався запуском та розвитком нішових онлайн-проектів з регіональною прив’язкою: varosh.com.ua, www.mukachevo.net. Закінчив Європейські студії Національного університету «Києво-Могилянська академія» (2010р.); Участь у майстер-класах та публічних лекціях.

Тренінг проводиться у рамках проекту Ужгородського прес-клубу «Створення Консультаційного центру мультимедіа для регіональних українських ЗМІ» став можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю організації (назва) та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

Фото - Ганна Горобцова

2 comments (Add your own)

1. wrote:
Great blog here! Also your website loads up fast!
What web host are you using? Can I get your affiliate link
to your host? I wish my website loaded up as fast as yours lol

May 10, 2019 @ 21:29

2. wrote:
Because the admin of this site is working, no hesitation very quickly it will be famous, due to its quality contents.

May 14, 2019 @ 21:29

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.