Post Featured Image

Інтеграційний проект для переселенців розпочне роботу у Кропивницькому

У бібліотеці Чижевського розпочинає роботу інтеграційний проект для місцевої громади та внутрішньо переміщених осіб "Кропивницький - крок назустріч". Про це повідомила під час засідання Прес-клубу керівниця проекту та заступниця директора ОУНБ ім. Чижевського Оксана Ткаченко. За її словами, програма розрахована на 10 місяців і включає в себе майже 100 заходів. Анонс можна буде знайти на сторінці у Фейсбук.

- Рік тому до нас звернулися люди, аби зробити захід для внутрішньо переміщених осіб. Багато з них є цікавими та творчими особами. Тоді ми зробили медичну виставку, в якій внутрішньо переміщені особи брали участь. У нас є бажання підтримати їх.Сподіваємось, заходи сприятимуть їх асиміляції та адаптації, - розповідає Оксана Ткаченко.

Відбуватимуться тренінгові заняття з психологічного розвантаження, інклюзивні табори, заняття в рамках екологічно-просвітницьких акцій. Також, проходитимуть заняття з особистого розвитку, де підніматимуться багато актуальних питань.

Цільова аудиторія: родини учасників АТО, внутрішньо переміщені особи, активні громадяни.

- Все залежить від нас та від того, що ми робимо. Тому в аспекті цього проекту я закликаю всіх почати щось нове, будуть пізні цікаві події. Все в наших руках, - розповідає Ольга Розова, менеджер проекту «Кропивницький – крок на зустріч», ВПО.

На 300 тисяч закуплено обладнання: домашній кінотеатр, обладнання для тренінгів та інше забезпечення. Проект реалізується за фінансової підтримки ЄС та адмініструванні Міжнародної організації з міграції.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.