Post Featured Image

Будуймо Європу в Україні: Івано-Франківськ

Сьогодні в Івано-Франківську делегація Представництва Європейського Союзу в Україні організувала низку інформаційних заходів. Зокрема зранку у Прикарпатському національному університеті Костянтин Ромашко провів для студентів-міжнародників симуляційну гру "Рада Європи: Як Україна отримала безвіз?" 


По обіді у місті відбувся тренінг з написання грантових заявок для проектів ЄС та презентація програми «Креативна Європа». Під час тренінгу учасники дізналися як отримати грантову підтримку ЄС, як підготувати успішну грантову заявку, як працює грантове фінансування та які є поточні програми та гранти ЄС, на які можна подати заявку. Про це розповідала координаторка «Прес-клубу реформ» Вікторія Талашкевич із міста Кропивницький.

Також під час зустрічі були представлені широкі можливості «Креативної Європи» – найбільшої грантової програми ЄС, яка фінансує проекти культурного та аудіовізуального секторів. Про це ґрунтовно розповідала Юлія Федів, керівниця Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Тренінг пройшов у рамках інформаційної кампанії » – це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. 

Про плани проведення подібних заходів в інших містах питайте, будь ласка, Ірину Попову (телефон 093 416 20 33, пошта ipopova@internews.ua) або Діанну Бущук (телефон 097 151 49 05, пошта dbushchuk@internews.ua)

фото - http://firtka.if.ua/

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.